dr hab. n. med. Jacek Baszak

Kardiolog

Pan Doktor niezwykle ciepło przyjął moją Mamę. Podjął się leczenia mimo, że w innych placówkach od razu skreślono pacjentkę ze względu na pesel. Polecam wszystkim Pana Doktora ponieważ tylko tacy lekarze pełni empatii i ciepła mogą leczyć ludzi ze schorzeniami serca.

Moja mamusia trafiła w "ręce" dr. Baszaka i dzięki temu żyje. Moi rodzice są w podeszłym wieku dlatego kontakty z różnymi lekarzami są koniecznością. Spotykam różnych lekarzy, ale takich jak dr. Baszak jest już niewielu w Polsce. Słowa przysięgi Hipokratesa, są chyba Jego mottem życiowym. Chylę czoła przed takim Człowiekiem i Lekarzem.

Ja także polecam całym sercem- gra słów, bo pan dr jest kardiologiem, pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta, rzetelna wiedza

Najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam wszystkim, którzy mają chore serca i tym którym się wydaje, że ich serca chorują. Też zostają skutecznie wyleczeni.

Mam 47 lat,zawał 1,5 roku temu, stendy wstawiono mi w Warszawie na Spartańskiej było OK. Potem kilka wizyt kontrolnych u rożnych kardiologów w różnych warszawskich przychodniach prywatnych i było różnie:). W końcu trafiłem do TopMedical w Lublinie do dr Baszaka i szok teraz dopiero wiem co to znaczy kompetencja, uprzejmość wobec pacjenta i zainteresowanie nim. Serdecznie pozdrawiam. p.s. Kosztu wizyty nie znam bo mam pakiet firmowy.

p.s. Kosztu wizyty nie znam bo mam pakiet firmowy.

Bardzo dobry lekarz, komunikatywny i kompetentny. Przeprowadzał mi zabieg wszczepienia stymulatora. Szybko, sprawnie bezbolesnie POLECAM.

jest wspaniałym lekarzem oddany pacjentowi

jest wspaniałym lekarzem oddany pacjentowi

Dr Baszak to najbardziej kompetentny, kontaktowy kardiolog z jakim miałam do czynienia. Polecam go z całego serca. Wyjaśni wszelkie wątpliwości i dobierze odpowiednie lekarstwa.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin