dr n. med. Jacek Brendzel

Pan Jacek jest prawdziwym lekarzem z powołania. Nie da się opisać słowami jak jest dobry, szczerze polecam. Prawie rok czasu nasz syn cierpiał na ciągły kaszel, tysiące bzdurnych diagnoz, niepotrzebych badań, antybiotyków, wizyt w szpitalach... wreszcie trafiliśmy przez przypadek do pana Jacka. Po jednej wizycie! postawiona trafna diagnoza i po miesiącu leczenia syn zdrowy!

Znam pana doktora od 4 lat. Dzięki niemu wyszłam z bardzo poważnej choroby, gdy inni rozkładali ręce twierdząc, że nic już nie mogą zrobić, on wiedział jak mi pomóc. Obustronna współpraca, wyrzeczenia i stosowanie się do Pana doktora zaleceń spowodowały, że dziś nie pamiętam co to ból brzucha. Poza ogromną wiedzą lekarską jest człowiekiem bardzo inteligentnym, potrafiącym rozmawiać z pacjentem na wielu płaszczyznach. Poza pomocą gastrologiczną otrzymałam z jego strony wiele wskazówek jak pozbyć się innych dolegliwości zdrowotnych, namiary na dobrych specjalistów a co najważniejsze dobre samopoczucie. Polecam każdej osobie, której problemy gastrologiczne odmawiają dobrego funkcjonowania.;)

jest to lekarz rewelacyjny polecam każdemu trafiłam do niego z dzieckiem, które od pół roku kaszląc wymiotowało pani doktor z ośrodka wymyslila alergie ale oczywiscie byla to bledna diagnoza pan doktor nam pomógł i wyleczył syna w ciagu tygodnai jest kochanym czlowiekiem i dzieki niemu nie obawiam sie chorob syna bo wiem ze on cos na to poradzi jeszcze bardziej sie ciesze ze jeswt przeciwnikiem antybiotykow podaje go w skrajnych przypadkach

Świetny specjalista, wszystko dokładnie tłumaczy, swietna atmosfera w gabinecie, zawsze odbiera telefony i służy radą, godny polecenia, leczy całą moją rodzinę, ufam mu w 100%

Pojechałem z 2 dzieci w wieku 1,5 oraz 3 latka. Gość przebadał oboje (chorowały razem jedno zaraziło się od drugiego) - spokojnie wytłumaczył co i jak oraz po tzw wywiadzie - wskazał w bardzo miłej formie co i jak robimy źle jako rodzice .. spodobało mi się to mówił językiem zrozumiałym dla nas - polecam

Pojechałem z 2 dzieci w wieku 1,5 oraz 3 latka.

Wspaniały człowiek, który leczy całą naszą rodzinę

Wspaniały człowiek, który leczy całą naszą rodzinę

Jest rewelacyjnym lekarzem, brak słów by określić jakim świetnym jest fachowce.

Jest rewelacyjnym lekarzem, brak słów by określić jakim świetnym jest fachowce.