3,2
3,4
3,3
3,4
3,2

Kilka dni po wypadku trafiłam do gabinetu Pana doktora Jacka Cichego. Byłam w nagłej potrzebie, w efekcie wypadku miałam kilka przemieszczonych i złamanych zębów, kilka szwów na ustach no i w rezultacie wadę zgryzu. Wizyta została zaplanowana natychmiast (nie za kilka tygodni jak usłyszałam w telefonie u innych specjalistów!). Od samego początku otoczona zostałam profesjonalną opieką. Badanie, diagnoza, plan leczenia i harmonogram kolejnych wizyt. Zespół Pana doktora naprawdę empatycznie i troskliwie zajmuje się pacjentami. No jestem pod wrażeniem. Pierwsza myśl po pierwszej wizycie, to że jestem w dobrych rękach. Jestem w trakcie leczenia (kilka wizyt w ciągu jednego tygodnia), a efekty są dla mnie zaskakująco pozytywne. Polecam ten gabinet. A do tego wszystkiego ujmująca osobowość Pana doktora jest w takich trudnych chwilach dla pacjenta nieoceniona. Pozdrawiam.

Zabieg ekstrakcji ósemki przebiegł bardzo dobrze, po usunięciu nie było żadnych powikłań, a rekonwalescencja trwała mniej niż tydzień. Konsultacja jak i zabieg zostały przeprowadzone w bardzo profesjonalny oraz miły sposób. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego lekarza. Przypuszczam, że to prymitywni lekarze i ich pachołki wysyłają negatywne komentarze bo najzwyczajniej w świecie trzęsą dupami przed konkurencją. Miałam wyrywaną ósemkę. Skomplikowana sprawa. Pan doktor dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg i w jaki sposób będzie przebiegało gojenie się ran. Sam zabieg wspominam w bardzo miłej atmosferze z dodatkiem humoru :). Dodam, że wszystko odbyło się na NFZ i zostałam przyjęta bardzo szybko. Neguję tutaj opinie jakoby pacjenci prywatni byli przyjmowani w wyjątkowy sposób. Sama jestem bardzo zadowolona z lekarza, całego personelu i warunków jakie tam panują. Lekarz naprawdę godny polecenia. Uprzejmy, z poczuciem humoru a przede wszystkim profesjonalista. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naprawdę polecam!

Poszłam do Pana doktora z bolącą ósemką na skierowanie w ramach NFZ. Nie musiałam długo czekać na wizytę-2 dni, co w innych gabinetach się nie zdarza(nawet usłyszałam miesiąc oczekiwania). Na pierwszej wizycie doktor spojrzał i zalecił branie antybiotyku-ku mojemu niezadowoleniu-ale wytłumaczył mi, że przy stanie zapalnym wyrwanie zęba może mieć jeszcze gorsze dla mnie konsekwencje. Umówiłam się na następną wizytę -czas oczekiwania 5 dni. Kolejna wizyta-znów bardzo przyjemnie-zastrzyk znieczulający, płyn do płukania- 2 ruchy dźwignią Pana doktora i zęba nie było. Jeszcze nikt tak szybko nie usunął mi ósemki-a była to już moja trzecia. Co do samego Pana doktora to jest może cichy i spokojny, ale też posiada poczucie humoru. Gabinet na najwyższym poziomie-klimatyzowany, sprzęt-nowoczesny. Polecam gorąco-opinie wyżej mnie zaskoczyły.

wspaniały lekarz, umie uspokoić takiego tchórza jak ja, profesjonalny, kompetentny, cierpliwy, tłumaczy wszystko, zabieg wykonany sprawnie, bezboleśnie, polecam!

bardzo dobry lekarz, wyjaśnia szczegółowo na czym polega zbieg i jakie są zalecenia, polecam w 100%, personel też jest miły i pomocny.

Byłam na konsultacji i nie polecam, lekarz gburowaty, wygląda jakby siedział tam za karę.. za to polecam jego żonę, nie zdziera kasy, za wizytę z aparatem stałym płacę 30 zł, a czasami nic :)

TRAGEDIA! Ten facet nie powinien w ogóle leczyć! Powienien siebie chyba na głowe leczyć psychol jeden. W ogóle ta przychodnia to jakaś porażka, te co w rejestracji siedzą piłują paznokcie i na zadane pytanie trzeba czekać 15 minut na odpowiedź bo sobie ploteczki urządzają. Cichy - no samo nazwisko mówi za siebie, cichy , niekompetentny, arogancki. Jak zada się mu pytanie na temat dalszego leczenia to coś tam pod nosem burknie albo zacznie się bezczelnie śmiać "że tu nie ma co leczyć bo takie skrzywienie ósemek to absurd , może ...

Cichy - no samo nazwisko mówi za siebie, cichy , niekompetentny, arogancki.
Jak zada się mu pytanie na temat dalszego leczenia to coś tam pod nosem burknie albo zacznie się bezczelnie śmiać "że tu nie ma co leczyć bo takie skrzywienie ósemek to absurd , może wybierze się Pani do ortodonty , za ścianą moją żona jest dobrym lekarzem" nosz kur....de,
Nie dość że nieuczciwy to jeszcze jakąś chorą reklame robi zamiast się wziąć za pracę.

Aż dziwne, że zdania pacjentów na tym portalu są tak podzielone! Miałam wyrywane ósemki i nie dość, że zabieg był niemal bezbolesny to jeszcze odbywał się w bardzo przyjemnej i pełnej dobrego humoru atmosferze. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną opiekę, wszystko się ładnie zagoiło. Zdecydowanie polecam tego Pana!

Bardzo dobry specjalista , szczególowe badanie i wyjasnienie problemu bardzo konkrertnie , jestem bardzo wdzięczna i polecam !