zauważyłam zależność: ludzie płacący za wizytę są zadowoleni ale ktoś kto idzie na wizytę publiczną jest traktowany JAK ŚMIEĆ !!! byłam u niego z powodu okropnego bólu rosnącej ósemki. pan doktor nawet nie raczył zajrzeć mi do buzi! a pod koniec "wizyty" po chamsku i gburowatm tonem zapytał: "mogę jeszcze w czymś pomóc?".

Gbur, prostach, cham, niekompetentny bez podejscia do pacjenta! Gdybym mogł to zrzuciłbym go z jakiegoś urwiska! Po co tacy ludzie w ogóle zostają lekarzami?! Martwi sie tylko o swoją du*pe, jak zobaczył skierowanie to mu sie nie spodobało, że pieniędy w łape nie zgranie. Wizyta punktualnie na godzine 9, co zrobił lekarz? PIŁ SOBIE KAWĘ i przyjał mnie 30 min później. Rowy kopać bucu!

Tragedia, ten facet nie powinien pracować jako lekarz. Gbur wstrętny , pobieżny brak podejścia do pacjenta! KOMPLETNIE NIE POLECAM ODRADZAM Zachłanny na pieniądze, oszukuje NFZ !!Wręcz okrada !! JAK MOŻECIE TO OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!

Tragedia, ten facet nie powinien pracować jako lekarz.
Gbur wstrętny , pobieżny brak podejścia do pacjenta!

KOMPLETNIE NIE POLECAM ODRADZAM
Zachłanny na pieniądze, oszukuje NFZ !!Wręcz okrada !!

JAK MOŻECIE TO OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!

Miły, uprzejmy, kompetentny. Lekarz z powołania. Polecam

Miły, uprzejmy, kompetentny. Lekarz z powołania. Polecam

Lekarz katastrofa, nieuprzejmy , arogancki, przy zadaniu pytania dotyczącego dalszego leczenia coś tam odburknął pod nosem. Kazał przychodzić codziennie na wizyty tłumaczą się że musi sobie rozliczyć moją wizytę, mimo że tłumaczyłem że pracuje to odpowiedział że to jego nie obchodzi , że albo mam przyjść albo mam mu zwrócić koszty za wykonaną wizytę, mimo że byłem ze skierowaniem. Zdecydowanie odradzam. Prostak i cham

Zdecydowanie odradzam.
Prostak i cham

Aż dziwne, że zdania pacjentów na tym portalu są tak podzielone! Miałam wyrywane ósemki i nie dość, że zabieg był niemal bezbolesny to jeszcze odbywał się w bardzo przyjemnej i pełnej dobrego humoru atmosferze. Po zabiegu otrzymałam profesjonalną opiekę, wszystko się ładnie zagoiło. Zdecydowanie polecam tego Pana!

Lekarz wyśmienity, konkretny , uprzejmy, potrafi wyjaśnić na czym polega problem i jak z nim walczyć :)

Bardzo dobry specjalista , szczególowe badanie i wyjasnienie problemu bardzo konkrertnie , jestem bardzo wdzięczna i polecam !

Nie polecam, brak kultury. Lepiej znaleźć kogoś lepszego.

Nie polecam, brak kultury. Lepiej znaleźć kogoś lepszego.

Leń śmierdzący! Nie poprosił bym usiadła na fotelu. Przyjął mnie na stojąco. Nie wysilił się aby spojrzeć na ząb , który był do usunięcia według dwóch stomatologów i chirurga. Odradzam stanowczo!