dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog, Neurolog

3,3
3,9

U doktora J. Miarki leczę się od blisko 2 lat Po wielu nieprzyjemnych i mało fachowych lekarzy na jakich trafiałam tylko pan doktor był w stanie postawić diagnozy i mi pomóc Męczące mnie bóle głowy zelżały Doktor pomógł mi też przy zapaleniu oskrzeli których nikt nie słyszał Każdorazowo robi ekg i mierzy ciśnienie Mało tego ma renteg w oczach Za każdym razem trafia z diagnoza zanim otrzyma wynik Wprawdzie leczę migreny ale Pan doktor zwraca uwagę na całokształt nie tylko na to z czym się kto zgłasza W moich oczach to autorytet i że świeca szukać tak wybitnego Lekarza

Super doktor, godny największego zaufania i polecenia ...Setkom ludzi postawił właściwą diagnozę co zawsze jest ważne dla szybszego wyleczenia...

Dobry fachowiec choć zdarza się mu być opryskliwy nie lubi osób palących papierosy za palenie robi awanturę pacjentom na oddziale a czasem też "karnie" wypisuje ze szpitala

Nie sądzę, by osoba, która kończy medycynę nie miała pojęcia o stosowaniu konkretnych leków, gdyż jednym z mnóstwa przedmiotów na kierunku lekarskim jest m. in. farmakologia-to popierwsze, a po drugie chciałabym zauważyć, iż dr Jacek Miarka prócz bycia wybitnym internistą i kardiologiem,ma również specjalizację z neurologii, więc uważam, iż stwierdzenie, że doktor" nie ma kompletnego pojęcia o stosowaniu danej grupy leków" jest dla mnie absolutnie bez podstawne. studentka medycyny

studentka medycyny

Daje z siebie 100%. Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Daje z siebie 100%. Bardzo dobry lekarz. Polecam.

Dr nauk med. Jacek Miarka, Ordynator Oddziału Kardiologicznego Szpitala w Nysie, to znakomity kardiolog, internista, ma wyjątkową cechę, bardzo fachowo leczy, udziela porad, cierpliwy, i kompetentny.Polecam doktora Jacka Miarkę. Wdzięczny pacjent.SR.

Kompetencja. Duża ilość czasu poświęcona Pacjentowi. Rzeczowe informacje. Polecam

Przemiły, sympatyczny i profesjonalny. Jak pacjent podchodzi do siebie profesjonalnie inie plecie bzdur, to doktor podchodzi racjonalnie, profesjonalnie. Wydaje mi się, że kasuje młodych. Ciągle poszerza wiedzę. Jest neurologiem, internistą, kardiologiem i posiada tytuł naukowy. Widac, że nie byl i nie jest leniem. Pzdr i życzę wszystkim zrowia

Pzdr i życzę wszystkim zrowia

kompetentny lekarz hhjjhjhhhj hhjjjkjk uyhyjm,jkkllk hjnmllkkkl jhijhjhjhjkjh hjbbjjjkj jjmnjnjjm jhjjjkkjk jkjkk,,k nhnhjjj hkjbk

Dr Jacek Miarka jest bardzo cenionym lekarzem,doskonali swoje umiejętności,na bieżąco jest ze znajomością leków nowej generacji.