dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog, Neurolog

Dzięki dr Miarka jest w śród żywych osoba którą kocham, kiedy inni dali mu krzyż na drogę ale nie dr Jacek Miarka. Jest naprawdę dobrym i cenionym specjalistom, polecam.

kompetentny lekarz hhjjhjhhhj hhjjjkjk uyhyjm,jkkllk hjnmllkkkl jhijhjhjhjkjh hjbbjjjkj jjmnjnjjm jhjjjkkjk jkjkk,,k nhnhjjj hkjbk

Dr Jacek Miarka jest bardzo cenionym lekarzem,doskonali swoje umiejętności,na bieżąco jest ze znajomością leków nowej generacji.

samobójców nie lecze ( palił to giń)

samobójców nie lecze ( palił to giń)

Dzieki temu lekarzowi żyję. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam.

Dzieki temu lekarzowi żyję. Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam.

postawil zla diagnoze, skutkiem tego byla opozniona operacja onkologiczna!

postawil zla diagnoze, skutkiem tego byla opozniona
operacja onkologiczna!

Przemiły, sympatyczny i profesjonalny. Jak pacjent podchodzi do siebie profesjonalnie inie plecie bzdur, to doktor podchodzi racjonalnie, profesjonalnie. Wydaje mi się, że kasuje młodych. Ciągle poszerza wiedzę. Jest neurologiem, internistą, kardiologiem i posiada tytuł naukowy. Widac, że nie byl i nie jest leniem. Pzdr i życzę wszystkim zrowia

Pzdr i życzę wszystkim zrowia

Kompetentny i rzeczowy. Czasami moze wydawać się nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie przymilać sie do pacjenta.

Chłodny,wyniosły,pewny siebie.Innych internistów przy pacjentach "ocenia" np a kto tak panią leczył??? Stosuje leki psychiatryczne i neurologiczne o których nie ma pojęcia!!!

Chłodny,wyniosły,pewny siebie.Innych internistów przy pacjentach
"ocenia" np a kto tak panią leczył???
Stosuje leki psychiatryczne i neurologiczne o których nie ma pojęcia!!!

Moze rzeczywiscie doktor nie jest mily tak jak jedna pani tu naoisala oburzona. Ale to niestety jest najlepszy lekarz dla mnie tez nie byl mily ale to akurat malo mnie interesuje ja chcialam zeby mnie leczyl a nie byl mily dal mnie. polecam tego lekarza najlepszy specjalista