dr n. med. Jacek Miarka

Internista, Kardiolog, Neurolog

kompetentny,swiadomy wiedzy,leczy zatem merytorycznie,nie usmiechem.jest jednym z nielicznych lekarzy wymagajacym od pacjenta rygoru terapii-np,nie pal,spaceruj-tak tez lecz serce.najwyzse uznania dla p.DOKTORA JACKA MIARKI.

OBYM NIGDY W ŻYCIU NIE MIAŁA Z NIM DO CZYNIENIA JEŻELI CHODZI O SWOJE ZDROWIE!!!! WYSTARCZY JEDNA WIZYTA KTÓRĄ MIAŁAM U NIEGO W ZWIĄZKU ZE ZDROWIEM SWOJEJ MAMY!!!HORRORRRRRR!!!!!!! CHAM, PROSTAK.....SZKODA SŁÓW NA TEGO CZŁOWIEKA!!!!!

Polecam wszystkim znajomym dr Miarkę ponieważ jest lekarzem kompetentnym, dbającym o zdrowie i dobro pacjenta i przede wszystkim w dzisiejszych czasach szczerym i ratującym życie człowiekiem.

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz w Nysie!

Najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz w Nysie!

Niestety przez tego lekarza skazana jestem na leczenie do końca życia!

Niestety przez tego lekarza skazana jestem na leczenie do końca życia!

Ogromna wiedza, świetne wyczucie problemów, doskonały specjalista potrafiący postawić diagnozę i zaordynować skuteczne leczenie w sytuacji, gdy inni lekarze nie dają rady.