lekarz Jacek Nita

2,5
2,9
2,4

USG płodu w 30 tygodniu ciąży załatwił z 5 minut i 20 sekund. Poziom kultury niski. Taki piękny moment mi zepsuł, nic nie chciał pokazać ani wytłumaczyć... tylko skwitował: Pani sobie potem przeczyta!. Wizyta u tego lekarza to żenada!!!

Doktor Nita prezentuje wysoki poziom kompetencji, szczegółowo informuje o metodach leczenia no i najważniejsze świetnie operuje. Polecam wszystkim paniom z problemami natury ginekologicznej.

Wybitny specjalista ,doskonały laparoskopista, kompetencja i skuteczność w 100%.... Polecam doktora do trudnych spraw w których jest najlepszy... I ludzie nie mylcie doktorów wiecie że ich było dwóch...ojciec doktor i syn również doktor....

Polecam doktora do trudnych spraw w których jest najlepszy...

to racja że ma swój sposób bycia, mówił do mnie na ty ale wszystko mi zawsze dokładnie tłumaczyi nie traktuje mnie jak krowy. kasa liczy się dla każdego lekarza, który przyjmuje prywatnie. robił mi pare lat temu zabieg i wszystko było ok.chodziłam do różnych modnych lekarzy i byli mili, ale co z tego.z moim schorzeniem poradził sobie tylko Nita

Zero wyczucia i kultury, sprawia że klient czuje się poniżony. Zdecydowanie nie polecam.

Cham i arogant. Zwracał się do mnie na Ty. W życiu nie spotkałam się z takim bucem-lekarzem.

Owszem, nie mogę się skarżyć na brak uprzejmości, niemniej pan dr z bardzo dużą pewnością siebie przekonywał mnie do swojej prywatnej teorii na temat schorzenia (nawet nie z zakresu ginekologii) sprzecznej z tym co mówi rozsądek, elementarna wiedza medyczna, literatura (i pięciu innych specjalistów). Rozważam złożenie skargi, przecież on może w ten sposób kogoś skrzywdzić.

Mnie osobiście wizyta się podobała a pan doktor był uprzejmy i zainteresowany moim dzidziusiem i moim własnym samopoczuciem. Wytłumaczył mi wszystkie nurtujęce mnie kwestie. Pokazał oraz szczegółowo opisał rozwój mojego maluszka. Wydał mi się przy tym sympatyczny i kompetentny.

Zmarnowana wizyta, szkoda czasu, bo musiałam umówić się na kolejną wizytę do normalnego lekarza. Zero kompetencji, jakiejkolwiek wiedzy lekarskiej, cwaniak i ignorant. Najpierw mówi to, a potem temu zaprzecza co powiedział, jak widzi że pacjętka ma trochę wiedzy z internetu i poprostu wyputuje chociażby jak zapobiec temu na co zachorowała... wtedy reaguje jak uczulony, bo woli kobiety z ciemnogrodu, które o nic nie pytają i można się ich szybko pozbyć. Nie dziwię się, że nie ma do niego żadnych kolejek, bo żadna nie chce się u Pana Jacka leczyć, która już raz u niego była.

Nie polecam wizyt u Pana doktora. Nieuprzejmy, do pacjentki odnosi się jak do krowy.