lekarz Jacek Nita

2,5
2,9
2,4

dr Nita nie ma w sobie za grosz kultury. do ciężarnych pacjentek odzywa się typu: "podnosisz tą dupę czy nie". Zero delikatności i obycia podczas badań. Po wizycie u niego odechciało mi się sex-u. Zero kompetencji. Olewanie stanu zdrowia pacjentek. Szczerze najgorszemu wrogowi nie życzę tego co ja z nim przeszłam po jednej wizycie i ostatniej!!!

Dramat! W skali od 1 do 5 oceniam go poniżej 1. Nawet jeśli Nita ma jakąkolwiek wiedzę, nie próbuje tego udowodnić pacjentce. Poziom kultury poniżej krytyki. Szczerze odradzam wizytę u tego lekarza. Po wizycie u niego, tego samego dnia musiałam się wybrać na drugą konsultację. Wizyta u nity to ostateczność.

Przed wizyta u dra Nity polecam lekture Kodeksu Etyki Lekarskiej. Wiedza, kompetencje czy doswiadczenie - być może, ale 0 informacji, 0 konsultacji z pacjentka, 0 wyboru. I nieuprzejmy okrutnie.

podczas długiego leczenia szpitalnego miałam wrażenie że tylko on wiedział jak się zabrać na mój przypadek.zlecone badania pomogły szybko stanąć na nogi

Chamski lekarz i tyle tylko kasa sie liczy.Nic czlowiekowi nie wytlumaczy.

Chamski lekarz i tyle tylko kasa sie liczy.Nic czlowiekowi nie wytlumaczy.