lekarz Jacek Płonka

Pediatra

Wróciłam do domu ze szpitala, gdzie spędziłam z dzieckiem prawie tydzień, potem byliśmy jeszcze 3 dni na dziennym.Moim lekarzem prowadzącym był dr Płonka i chyba tylko dzięki niemu udało mi się, a raczej nam przeżyć ten trudny okres. Na wstępie postawił trafną diagnozę, a potem pomimo dodatkowych komplikacji wyleczył dobrze synka. Przytrafiła nam się oczywiście biegunka, ale w tych warunkach to norma, niestety. Krzysia rano badał, potem szybko zlecał badania i leki a jeszcze w ciągu dnia zaglądał i udzielał mnie i mężowi jasnych informacji. Dostępny był cały dzień, tylko w środę cały dzień i noc spędził na izbie przyjęć. Jest bardzo ok.

Poznałam dr w szpitalu, na pediatrii.Miałam duży problem z dzieckiem /podejrzenie zapalenia stawów/. Syn był skierowany do Por.Reumatologicznej, gdzie pracuje dr, ale terminy wiadomo, za 3 miesiące.Lekarz z POZ powiedział,że to pilna sprawa. W rejestracji otrzymałam nr telefonu, zadzwoniłam i dokładnie opisałam całą sprawę.Powiedział, że to i tak nie jest przypadek do poradni i nie ma na co czekać, wyznaczył termin przyjęcia do szpitala za tydzień.W szpitalu jako specjalista od reumatologii zajął się synem i za 3 dni było wszystko wiadomo.Kamień spadł mi z serca, odżyłam. Jestem bardzo wdzięczna i ...

Jestem bardzo wdzięczna i nigdy mu tego nie zapomnę

Godny polecenia pediatra, z czystym sumieniem mogę tak powiedzieć. Korzystam dość często z porad Dr Jacka, zawsze mogę liczyć na niego, jest dla mnie często ostatnią deską ratunku (prywatna wizyta wiąże się jednak z honorarium). Potrafi przełamać strach, dzieci bardzo go lubią i same domagają się jego przyjazdu. Ja cenię jego super fachowość i to że woda sodowa nie udezryła mu do głowy pomimo wysokich kwalifikacji i takich pochlebnych opinii na tym forum.

Godny polecenia pediatra, z czystym sumieniem mogę tak powiedzieć.

Znam doktora od wielu lat, korzystam z jego pomocy /posiadam troje dzieci/ i nie zawiodłam się na jego wiedzy i kompetencjach. Cenię jego profesjonalizm a do tego sympatyczny i kulturalny , co nie jest takie częste w tej profesji.

Ma podejście do każdego pacjenta, potrafi pocieszyć w ciężkich chwilach. Zawsze wytłumaczy na czym polega zastosowane leczenie i dlaczego trzeba akurat takie leczenie zastosować. Zawsze znajdzie czas by wysłuchać problemów swoich pacjentów.

Od kilku lat leczę moje dzieci u pana doktora i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby postawił złą diagnozę, leki przepisywane przez niego zawsze działają. Z dziećmi jak i z rodzicami ma bardzo doby kontakt,jest rzeczowy i dokładny.

Lekarz świetny ,prawidłowo rozpoznał , wytłumaczył chorobę i zastosował odpowiednie leki . Bardzo uprzejmy i komunikatywny. podejście to swoich pacjentów jak najbardziej najlepsze !

podejście to swoich pacjentów jak najbardziej najlepsze !

Może dobry lekarz w innym konekscie, ale u mojego syna w szpitalu na dużurze postawił błędną diagnoze.... po 8 godzinach kroplówek i dwóch wizytach zrobił RTG płóc które pokazało że syn zamiast nieżytu żoładka ma zapalenie płóc... ale będąc w 13 zalapał grype jelitowa przez p. Płonkę.I tak 3.5 letni szczeniak męczył się z zapaleniem plóc i jelitówką dzieki doktorowi.... zresztą warunki na witosa są okrótne dla dzieciaków i ich rodziców. Podziekowania mozna składać jedynie z-cy ordynatora i pielegniarką( oprócz jednej)

Mogę polecić Doktora z czystym sumieniem, korzystałem kilkakrotnie z porad.Czasem w okresie nawału pracy wyczuwam, że spieszy się choć nigdy tego nie powie.Nie wpływa to jednak na jakość porady, która zawsze jest na wysokim poziomie.Z drugiej strony jeśli policzyć czas dojazdu do pacjenta w godzinie szczytu , trudno się dziwić. Jest bardzo Ok

Potwierdzam - solidna firma, godny zaufania i polecenia innym.Potrafi nawiązać w kilka minut dobry kontakt z małym pacjentem, co ma duże znaczenie w dalszym postępowaniu.Diagnostyka i leczenie:konkretne, bez naciągania i wykonywania setek bzdurnych i niepotrzebnych badań, odsyłania do innych specjalistów:okulistów, laryngologów, alergologów, gastrologów..To wynika chyba z doświadczenia.