dr n. med. Jacek Politański

Dr J.Politański jest lekarzem kompetentnym, doświadczonym. Wyczerpujaco tłumaczy dany problem i odpowiada na każde pytanie, nie tylko podczas wizyty ale takze telefonicznie. jest bardzo uprzejmym, cierpliwym czlowiekiem. Robi wszystko co w jego mocy aby pacjent czul sie komfortowo i nie musial sie stresowac. Jak najbardziej polecam go wszystkim! Jest to lekarz o wielkim sercu. B.Maj

Lekarz jakich dzisiaj mało ! Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania (osobiście i telefonicznie) i wszystko dokładnie tłumaczy, poświęcając mnóstwo czasu, aby znaleźć odpowiednią i skuteczną metodę leczenia. Ma przy tym ogromną cierpliwość i świetne podejście do pacjenta i jego rodziny. Efekty leczenia od razu widoczne choć trochę czasu jeszcze musi upłynąć, aby wszystko się wygoiło. POLECAM z całego serca !

Szanowna Pani ! Zniesławienie jest czynem zabronionym i zagrożonym karą przewidzianą kodeksem karnym art 212 ( za pośrednictwem środków masowego przekazu art 212 paragraf 2). Najpierw należy w sposób prawdomówny przedstawić zaistniałą sytuację, a później ewentualnie zamieścić komentarz czy ocenę. Na zakończenie należy mieć odwagę się podpisać. Jacek Politański

Szanowna Pani !

Zniesławienie jest czynem zabronionym i zagrożonym karą przewidzianą
kodeksem karnym art 212 ( za pośrednictwem środków masowego przekazu art
212 paragraf 2).
Najpierw należy w sposób prawdomówny przedstawić zaistniałą
sytuację, a później ewentualnie zamieścić komentarz czy ocenę.
Na zakończenie należy mieć odwagę się podpisać.
Jacek Politański

Bezczelny, arogancki, zerowa empatia w stosunku do pacjenta, totalnie niekompetentny, zachęcający natomiast do odwiedzania gab. prywatnych w których przyjmuje, nie trudno się domyślić dlaczego.

Doktor leczy za darmo mojego biednego schorowanego syna. Chce żeby wszyscy o tym wiedzieli, gdyż nie ma już takich ludzi jak doktor. Jestem z żoną dozgonnie wdzięczny. Krzysztof Leśniak

Doktor leczy za darmo mojego biednego schorowanego syna.
Krzysztof Leśniak

Polecam Politańskiego.jak kto jest chory to go stara sie wyleczyc a ma wiedzę checi i doswiadczenie.

Dr reklamuje sie w internecie jako utopić- a nie ma specjalizacji z tego zakresu. Skandal

Kompetenty lekarz, kontaktowy i komunikatywny. Poświęca czas, aby wytłumaczyć pacjentowi w zrozumiały sposób mechanizm działania choroby i obrany sposób leczenia. Nie traktuje pacjenta jak "półgłówka" z którym nie warto rozmawiać, jak czyni to większiosć lekarzy.

Doskonały lekarz. Priorytetem jest dla niego dobro pacjenta. Okazał się nie tylko świetnym chirurgiem ale i dobrym człowiekiem.

nie polecam. niekompetentny, nie wzbudza zaufania, brak mu doswiadczenia.

nie polecam. niekompetentny, nie wzbudza zaufania, brak mu doswiadczenia.