dr n. med. Jacek Politański

Dr Politański wzbudził moje zaufanie juz podczas pierwszej wizyty na której byłam u Niego z chorą babcią , gdyż jako jedyny,spośród wielu lekarzy, prawdziwie zainteresował się jej chorą nogą i nie zbył nas krótką rozmową. Widać było od razu , że chce pomóc mojej babci i wyleczył jej nogę.Dzięki niemu ustąpił ogromny ból. Jesteśmy Mu za to bardzo wdzięczni.Dr Politański jest świetnym specjalistą i bardzo miłym człowiekiem. Znajomi mówili , że to prawdziwy lekarz z powołaniem i zgadzam się z tym z całą pewnością.

Trafiłam do doktora na dyzur, w nocy po ciezkim wypadku z rozległymi obrażeniami twarzy. Miałam wybite przednie zeby i połamane rece.Twarz szył mi ponad 4 godziny, gdzie brakowało skóry przesunął płat, przyszył prawie w całości oderwane ucho, złożył nos i ręce. Wykonał mi wszystkie potrzebne badania i wysłał w odpowiednie miejsce gdzie chirurgdzy szczekowi uratowali mi zęby. Wiem od pielęgniarek ze doktor zajmuje się troskliwie każdym chorym jak swoim najbliższym z rodziny. Nie wiem co by było, gdybym trafiła do innego lekarza, miałam wtedy 20 lat. Byłam oszpecona i nigdy nie wyszłabym na ulice. Wszyscy chirurdzy plastycy u których byłam na konsultacji byli pełni podziwu dla jego pracy, zważywszy, że robił to w nocy, na na SOR-ze w Szpitalu Miejskim. Nigdy doktorowi nie zapomnę co dla mnie zrobił.