dr Jacek Pypkowskidr Jacek Pypkowski - zdjęcie profilowe

dr Jacek Pypkowski

Pan Doktor jest wybitnej klasy chirurgiem tarczycy, chirurgiem ogólnym, a jednocześnie doskonałym klinicystą.

Zachęcamy do rejestracji wszystkich pacjentów z ...

Zachęcamy do rejestracji wszystkich pacjentów z problemami chirurgicznymi, a w szczególności tych kwalifikowanych do operacji tarczycy, lub skierowanych przez lekarzy endokrynologów do takiej operacji.

Pan Doktor wykonuje szereg zabiegów ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym oraz zabiegi w znieczuleniu ogólnym w ramach chirurgii jednego dnia.

Podczas wizyty przeprowadzan...

Jestem po operacji tarczycy, wiem że zabieg był poważny ze względu na współistniejące choroby, ale dr Pypkowski jest wspaniały! Panie Doktorze - dziękuję! Również Oddział któremu szefuje - SUPER! Barbara Szwemin.

Jestem po pierwszej wizycie u dr Pypkowskiego, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona mam wyznaczony termin operacji i po raz pierwszy czuje spokój. Polecam każdemu kto ma dosyć szukania zaufanych specjalistów.

Jestem po konsultacji przed operacją.P.doktor na wizycie wszystko wytłumaczył i strach odpłynął.Operację mam za 2 miesiące,ale po przeczytanych opiniach już sie nie boję.

Bardzo dobry lekarz! Miły, sympatyczny, profesjonalny.Wycinał mi zmiany skórne-bardzo ładne szwy założył, elegancko to teraz wygląda. Polecam!

Super lekarz! Po wizycie wiedziałam, że wszystko będzie OK - tak też się stało. Podejście ciepłe i z humorem (co bardzo rozluźnia przed i po operacji). Mimo wyjazdu na sympozjum, potrafił jak nikt inny mi znany zadzwonić na oddział i spytać jak się czujemy po operacji. Gorąco polecam!

Ten chirurg ma ,,złote ręce" operował moje guzki tarczycy . Dziś bylam u kontroli i endokrynologa i powidzial ,że zabieg wykonywał prawdziwy profesjonalista! Nawet nie ma śladu po bliźnie.

Lekarz z powolania! Podchodzi do pacjenta indywidualnie. Opieka i przed i po usunieciu tarczycy bez zastrzezen. Blizna 'po' prawie niewidoczna - dodam ze jestem bardzo drobna osoba.

Bardzo miły o kompetentny lekarz. Zna sie na swojej pracy b.dobrze i jeśli już coś zacznie to do końca leczenia interesuje sie swoim pacjentem .polecam

Wspaniały Lekarz właśnie takich nam trzeba wówczas będziemy sie czuli że jesteśmy pod fachową opieką

Miłe zaskoczenie. Lekarz kompetentny, wzbudza zaufanie, stara się rozwiać wątpliwości swoich pacjentów. Operował moją tarczycę i zarówno przed jak i po operacji interesował się moim stanem i samopoczuciem. Polecam gorąco! Nigdy nie spotkałam równie dobrego lekarza :)