dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Jestem dwa miesiące po endoskopowej operacji zatok. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo kompetentny, fachowiec i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Opieka na oddziale rewelacyjna. Polecam!!!

To świetny lekarz, oddany pracy i pacjentom.

To świetny lekarz, oddany pracy i pacjentom.

Prawdziwy lekarz, spokojny opanowany. Mialam doświadczenia z innymi laryngologami brrrrr -brud i niechlujstwo oraz głupota i to w najwiekszych szpitalach w Łodzi szkoda ze dość trudno dostepny. Operował mnie 2 razy (krtań i zatoki ) Jestem bardzo zadowolona z pobytu na Oddziale i opieki .Gorąco polecam!

Doskonały chirurg operował mnie endoskopowo -naprawde skonczyly sie moje problemy z zatokami. Miły i uczynny a przy tym spokojny i wyważony-polecam

Bardzo miły jestem naprawde zadowolona z operacji czułam sie dobrze w trakcie pobytu w oddziale(jak na szpital ),to był juz mój drugo pobyt w oddziale dr schmidta

Fantastyczny lekarz. Zna się na rzeczy. Fachowo podchodzi do sprawy. Przeszłam u niego kilka zabiegów i naprawdę jest świetny.

dwa lata temu przeprowadzała zabieg przegrody nosa i dzięki nie mu nie mam już problemów z anginą. Miły, wzbudza zaufanie, konkretny.

Kompetentny,stawia na diagnostykę,uprzejmy,zaangażowany.

Kompetentny,stawia na diagnostykę,uprzejmy,zaangażowany.

Bardzo sympatyczny;),życzliwy to mało powiedziane,troskliwy i opiekuńczy,zna się na swojej profesji,otwarty na pacjenta.Można liczyć na jego pomoc niemalże w każdej sytuacji.

Zna sie na wielu chorobach, cierpliwy i zyczliwy

Zna sie na wielu chorobach, cierpliwy i zyczliwy