dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Niedawno - 19.06.15 byłem operowany przez ordynatora w szpitalu MSWiA w Łodzi. Treściwie wytłumaczył przebieg. Operacja prostowania przegrody, czyszczenie zatok. Dobra opieka na oddziale szpitalnym. Codzienny wczesno-poranny obchód i krótka rozmowa. Teraz czekam 10 dni na wyjęcie płytek, potem pielęgnacja i mam nadzieje że będzie OK.

Dobry doktor, kompetentny, miły. POLECAM! A swoją drogą czytałam Pana publikacje w nazdrowie.pl, czy na swojej stronie może Pan zrobić cykl drobnych artykułów o chrapaniu?:)

Jestem pod wrazeniem, Pan doktor mile mnie zaskoczył. Poczułem sie wreszcie jak pacjent a nie intruz. Zycze wszystkiego naj.. Panie Doktorze

Mieszkam w Warszawie od urodzenia, ale takiego miłego i do tego kompetentnego doktora jeszcze nie spotkałam. Czytałam Pana artykuły w internecie, polecam je moim znajomym. Serdecznie pozdrawiam

Doktor mnie szybko zdiagnozował i przekonał do operacji,było ciutkie strachu ale jestem zadowolony! Polecam bardzo pana wszystkim moim znajomym a to twarde wojskowe chłopaki

Diagnoza i zabieg w tak krótkim czasie to cud, w Warszawie usiłowałem leczyć się już 2 lata. Gdybym znał wcześniej dr mój koszmar trwałby krótko. Dałem wszystko na 5 poza ilością poświęconego czasu, ale to chyba nie dr wina tylko systemu pracy. POZDRAWIAM

Podszedł profesjonalnie do mojej choroby. Uprzejmy choć z dystansem i to co lubię, zawodowiec na 100%

Mąż jest 3,5 miesiąca po zabiegu przegrody nosowej i podniebienia miękkiego . Chrapie może troszkę mniej , a bezdechy są mniejsze ale nadal są. Myśleliśmy że rezultat będzie lepszy. Oczekiwaliśmy więcej. Jeśli chodzi o opiekę i fachowość SUPER. Pozdrawiamy Anna i Zdzisław.

super lekarz, jestem po zabiegu przegrody i zatok, czuje się doskonale, polecam prawdziwy fachowiec ,wie co robi ,szybka diagnoza

dobry i spokojny lekarz opanowany mysle ze warto polecac na Oddziale ładi porządek podoba mi sie to co widzialam w szpitalu polecam