dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Kochany Panie Doktorze, niech Pana Bóg błogosławi, niech będzie Pan zdrowy i szczęśliwy. Jest Pan najcudowniejszym lekarze jakiego dotąd poznałam.

Kochany Panie doktorze bardzo dziękuje za uratowanie mojego słuchu, to dzięki Panu mogę słuchać mojej ukochanej muzyki. Życzę PANU z całego serca wszystkiego najlepszego!

Pan Schmidt wzbudza DUŻE zaufanie. Konkretny aż do bólu, działa i wie co robi. Warto było choć na początku miałem mieszane uczucia.

Pan doktor sprawnie i szybko ustalił to co innym zabrało 5 lat i moich kilka tysięcy. Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Miły Pan doktor, jeszcze nikt nie zlecił mamie tyle badań jak na razie 5+. No i nie było żadnych sugestii itp.;)

Do ostatniej soboty uważałem że lekarze to kolejna biała śmierć po cukrze i mące. Panie Doktorze dzięki Panu wróciła mi wiara w Służbę Zdrowia.

Panie Doktorze dzięki Panu wróciła mi wiara w Służbę Zdrowia.

konkretnie mówił i dał rade, szkoda ze teraz sie trzeba spieszyc ale to juz chyba nie wina Doktora. Polecam

Doktor zabrał się do mnie ostro, szybka diagnoza i masa badań. Na początku ciut mnie drażnił, ale w końcu nie boli ucho i słyszę dzwonek do drzwi.

jest OK! i tyle na temat. Głowa nie boli. Doktorze proszę wybaczyć wystawiam ten komentarz po 3 miesiącach ale musiałem się upewnić że jest ok. Pozdrawiam J. Ramzesowski

Wypowiem się krótko widać że mój imiennik to lekarz wojskowy medycynę zna nie tylko praktycznie, i tyle