dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Jak najbardziej jestem zadowolona z leczenia u Pana doktora, świetny fachowiec i do tego z dużą kulturą osobistą i co tu dużo mówić nawet ja babcia widzę w nim przystojnego mężczyznę. Oby więcej takich lekarzy miała Warszawa. Pozdrawiam i proszę wybaczyć staruszce nie do końca medyczną opinię.

Wspaniały Panie doktorze, niech Pana Bóg błogosławi za to jak traktowani są pacjenci na oddziale. Piszę to nie tylko w swoim imieniu ale i imieniu pacjentek z oddziału. Jest Pan wspaniały kompetentny a do tego wspaniale zaplanował Pan kolorystykę i wyposażenie oddziału. Dziękujemy Panie DOKTORZE ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

Doktorze nie będę pisał szczegółów, myślę że proste dziękuję wystarczy. Dałem Panu niską notę za poświęcony czas, ale to chyba takie czasy. Generalnie warto było pojechać do Warszawy na wizyty do Pana bo zakończyły się sukcesem. R.Teletycki

R.Teletycki

Super doktor choć zaganiany, diagnoza mistrzowska, kompetencja i klasa sama w sobie. Na nowo mogę pracować zawodowo. DZIEKUJĘ Panie Jacku. Jacek Szopski

Jacek Szopski

Lekarz, który jest w stanie dokonać cudu. Pomógł pozbyć mi się traumy szpitala trwającej niespełna 30 lat. Brawo i szczerze dziękuję!!! Bada wieloaspektowo. Szybko ustalił problem i niestety drogę dalszego leczenie u innych specjalistów. Dodam że problemy zdrowotne mam od kilku lat. Owszem poświęca mało czasu, ale dla mnie liczy się rezultat! Wszystkie wpisy to potwierdzają - lekarz rewelacja, i dziękuję losowi że do niego trafiłam. Dlatego dla mnie to Autorytet wśród lekarzy godny polecenia nawet takim niedowiarkom jakim ja byłam. Dziękuję i wszystkiego co najlepsze życzę moj Panie Doktorze. Pozdrowiam!

Wyszłam ze szpitala w piątek, jestem pod wrażeniem nie znam terminów medycznych ale byłam w dobrych rekach, choć czasu mógł by Pan znaleźć więcej. Zobaczymy jak będzie dalej z noskiem. Życzę kochanemu Panu doktorowi zdrowia.

Pozdrawiam Pana i przychylam się do opinii innych, dość mało ma Pan czasu na to żeby zwyczajnie porozmawiać z pacjentem. Generalnie jest Pan świetnym lekarzem a do tego normalnym człowiekiem. Dziękuję za przekonanie do zabiegu i jego perfekcyjne wykonanie. Robert Osetyjczyk z Poddębic

Robert Osetyjczyk z Poddębic

Konkretny lekarz szybko mnie zdiagnozował i zanim się zacząłem zastanawiać byłem już po operacji endoskopowej, heh nawet nie zdążyłem się bać:). Szkoda tylko że Pana praca nie zawsze pozwala spędzić z pacjentem więcej czasu. POZDRAWIAM!

Pobyt u Pana na oddziale to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w moim prawie 70 letnim życiu, cudów nie oczekiwałam ale Pan go dokonał. Miło że podchodzi Pan tak do starszych ludzi, wielu przed Panem zaniechało tej operacja a Panu sie udała. Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Chcę Kochanemu Panu Doktorowi Jackowi Schmidt serdecznie podziękować za cudowny efektywny pobyt na oddziele. Panie Doktorze nigdy bym nie sądziła ze tak dobrze to może wyglądać w polskiej służbie zdrowia. DZIEKUJĘ!

DZIEKUJĘ!