dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Jestem pod wrażeniem. Dla mnie Pan Doktor Jacek Schmidt to bardzo dobry specjalista, lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta, człowiek z klasą i dużą kulturą osobistą, miły i to tego jeszcze przystojny. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam inwazyjnej operacji na którą czekałam rok. Pan Doktor zaproponował mi nowoczesną metodę leczenia i wykonał bezbolesny nieinwazyjny zabieg, po którym bardzo szybko doszłam do siebie i w efekcie pozbyłam się wcześniejszych dolegliwości. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. POLECAM

Jestem pod wrażeniem.
Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna.
POLECAM

Popieram te wszystkie najlepsze opinie w całej rozciągłości. Byłem operowany przez Pana doktora 3 lata temu. Czuje się świetnie. K Kuryłowicz

Popieram te wszystkie najlepsze opinie w całej rozciągłości.
Byłem operowany przez Pana doktora 3 lata temu. Czuje się świetnie.
K Kuryłowicz

Polecam pana Doktora w 100% cudowny ,uprzejmy i ciepły człowiek , po zabiegu zachciało mi się żyć ... DZIĘKUJĘ 😁😁

SUPER lekarz i fajny człowiek, byłem w nowym gabinecie na kopernika w Łodzi, ciut się naszukałem ale było warto, to co inny robią na kolejnej wizycie u Pana Schmidta jest na pierwszej. Gorąco polecam kompetentny i uczciwy a to rzadkość.

Takiego lekarza szukałam. Pan Doktor prezentuje szerokie kompetencje zawodowe, jak również wysoką kulturę osobistą. Dokonał rzeczy, która innym lekarzom się nie udała. Mianowicie potrafił rozwiać moje obawy odnośnie proponowanego zabiegu, o którym wcześniej rzeczowo i wyczerpująco opowiedział. Dziękuję. Szczerze polecam.

Panie Doktorze, dzięki Panu moje święta były w domu i szczęśliwe. Niech Panu Bóg szczęści. Serdecznie dziękuję za szybką reakcję na moją chorobę. Byliśmy z zoną pod wielkim wrazeniem na pierwszej wizycie od razu badanie tym mikroskopem. To była taka moja pierwsza wizyta!

Wspaniały Panie doktorze, niech Pana Bóg błogosławi za to jak traktowani są pacjenci na oddziale. Piszę to nie tylko w swoim imieniu ale i imieniu pacjentek z oddziału. Jest Pan wspaniały kompetentny a do tego wspaniale zaplanował Pan kolorystykę i wyposażenie oddziału. Dziękujemy Panie DOKTORZE ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

ps. w Pana przypadku nie jest prawdą że mężczyżni nie odróżniają kolorów:)

Pobyt u Pana na oddziale to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w moim prawie 70 letnim życiu, cudów nie oczekiwałam ale Pan go dokonał. Miło że podchodzi Pan tak do starszych ludzi, wielu przed Panem zaniechało tej operacja a Panu sie udała. Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Zyczę duzo zdrowia Panie doktorze, mój zbawco.

Jak najbardziej jestem zadowolona z leczenia u Pana doktora, świetny fachowiec i do tego z dużą kulturą osobistą i co tu dużo mówić nawet ja babcia widzę w nim przystojnego mężczyznę. Oby więcej takich lekarzy miała Warszawa. Pozdrawiam i proszę wybaczyć staruszce nie do końca medyczną opinię.

Doktorze dzieki za wyleczenie, mieszkałem 3 lata w Lionie, chodziłem do kliniki tam i jakoś sobie w niby bardziej cywilizowanym świecie nie poradzili z moim uchem. Mam tylko jedno małe ale czas poświęcony no ale tu jest Polska każdy pędzi. Będę Pana polecał!