dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Takiego lekarza szukałam. Pan Doktor prezentuje szerokie kompetencje zawodowe, jak również wysoką kulturę osobistą. Dokonał rzeczy, która innym lekarzom się nie udała. Mianowicie potrafił rozwiać moje obawy odnośnie proponowanego zabiegu, o którym wcześniej rzeczowo i wyczerpująco opowiedział. Dziękuję. Szczerze polecam.

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za pomoc którą od Pana uzyskałem, znów czuję się i kilka lat młodsza. Pana kompetencje jako lekarza są bardzo duże nie wspomnę też o guście estetycznym, w poczekalni Pana gabinetu w tobaco park na ul. kopernika w Łodzi pacjenci opowiadali sobie że sam Pan zaprojektował wystrój gabinetów. Polecam Pana z całego serca i niech Bóg na Pana w opiece.

Jestem pod wrażeniem. Dla mnie Pan Doktor Jacek Schmidt to bardzo dobry specjalista, lekarz z wyjątkowym podejściem do pacjenta, człowiek z klasą i dużą kulturą osobistą, miły i to tego jeszcze przystojny. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam inwazyjnej operacji na którą czekałam rok. Pan Doktor zaproponował mi nowoczesną metodę leczenia i wykonał bezbolesny nieinwazyjny zabieg, po którym bardzo szybko doszłam do siebie i w efekcie pozbyłam się wcześniejszych dolegliwości. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. POLECAM

Jestem pod wrażeniem.
Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna.
POLECAM

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej przypadłości. Lekarz kompetentny. Doskonale przygotowany do swojej pracy. Zebrał wywiad, dokładnie zbadał gardło, nos i uszy. Do tego atmosfera wizyty również bardzo dobra. Cieszę się, że trafiłam do niego i że zajął się moją błahą sprawą, a przy tym jest ludzkim, nie wyniosłym człowiekiem. To wbrew pozorom również bardzo ważna cecha u lekarzy. Doktorze, tak trzymać! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

SUPER lekarz i fajny człowiek, byłem w nowym gabinecie na kopernika w Łodzi, ciut się naszukałem ale było warto, to co inny robią na kolejnej wizycie u Pana Schmidta jest na pierwszej. Gorąco polecam kompetentny i uczciwy a to rzadkość.

POLECAM! POLEEECAAM !!! Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Pan doktor to wysokiej klasy , przyjazny pacjentowi specjalista. G Pachliński

Panie Doktorze, dzięki Panu moje święta były w domu i szczęśliwe. Niech Panu Bóg szczęści. Serdecznie dziękuję za szybką reakcję na moją chorobę. Byliśmy z zoną pod wielkim wrazeniem na pierwszej wizycie od razu badanie tym mikroskopem. To była taka moja pierwsza wizyta!

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Dba o pacjenta i jest bardzo delikatny. Serdecznie polecam. Irenka.

Irenka.

Doktor Schmidt jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam. Jest bardzo miły ,kulturalny a przede wszystkim przyjazny dla pacjenta, wspaniały i ciepły człowiek. Serdecznie polecam.

Polecam usługi Pana Doktora, jest przemiły i niesamowicie kompetentny, ze swoich żródeł dowiedziałam się że jest Pan lekarzem po WAM, czyżby Pana ogromna kompetencja to wynik wojskowych studiów. Gorąco polecam Pana wszystkim znajomym. Życze zdrówka