dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Lekarz był bardzo sympatyczny i przyjazny, co jest istotne w przypadku pacjenta, którym jest dziecko. Sprawnie dokonał diagnozy i przedstawił jasno etapy leczenia; duża kultura i kompetencje. Polecam

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za pomoc którą od Pana uzyskałem, znów czuję się i kilka lat młodsza. Pana kompetencje jako lekarza są bardzo duże nie wspomnę też o guście estetycznym, w poczekalni Pana gabinetu w tobaco park na ul. kopernika w Łodzi pacjenci opowiadali sobie że sam Pan zaprojektował wystrój gabinetów. Polecam Pana z całego serca i niech Bóg na Pana w opiece.

Miałem problem z zalegająca woskowina. Użyłem patyczków higienicznych i zatkałem sobie ucho więc musiałem skorzystać z pomocy lekarza. Szybka i skuteczna pomoc. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Bardzo dziękuję za pomoc w mojej przypadłości. Lekarz kompetentny. Doskonale przygotowany do swojej pracy. Zebrał wywiad, dokładnie zbadał gardło, nos i uszy. Do tego atmosfera wizyty również bardzo dobra. Cieszę się, że trafiłam do niego i że zajął się moją błahą sprawą, a przy tym jest ludzkim, nie wyniosłym człowiekiem. To wbrew pozorom również bardzo ważna cecha u lekarzy. Doktorze, tak trzymać! Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Bardzo merytoryczne podejście, fachowość, było sympatycznie, a przede wszystkim skuteczne leczenie. Celna diagnoza, czyszczenie zatok, badanie endoskopem w cenie wizyty i stały kontakt telefoniczny. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Pan doktor zna się na rzeczy. Wykonał przepłukanie uszu, szybko, sprawnie i bezboleśnie. Dzięki niemu znowu wszystko słyszę w jakości "HD". Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

Doktor Schmidt operował mi zatoki kilka lat temu, do tej pory wizyty kontrolne przeprowadzam u niego, jestem bardzo zadowolona z podejścia i kompetencji doktora. Polecam.

Lekarz bardzo zaangażowany, bardzo konkretny, przedstawił stan faktyczny i możliwe opcje leczenia. Moim zdaniem godny zaufania.

Lekarz, który jest w stanie dokonać cudu. Pomógł pozbyć mi się traumy szpitala trwającej niespełna 30 lat. Brawo i szczerze dziękuję!!! Bada wieloaspektowo. Szybko ustalił problem i niestety drogę dalszego leczenie u innych specjalistów. Dodam że problemy zdrowotne mam od kilku lat. Owszem poświęca mało czasu, ale dla mnie liczy się rezultat! Wszystkie wpisy to potwierdzają - lekarz rewelacja, i dziękuję losowi że do niego trafiłam. Dlatego dla mnie to Autorytet wśród lekarzy godny polecenia nawet takim niedowiarkom jakim ja byłam. Dziękuję i wszystkiego co najlepsze życzę moj Panie Doktorze. Pozdrowiam!

Wielki człowiek. Wspaniały lekarz. Dał mi szansę na nowe lepsze życie. Wielkie dzięki Panie doktorze. Bezapelacyjnie jest to skuteczny lekarz działający bardzo szybko i mający na względzie czas pacjenta.