dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Od wielu lat mnie i mojej partnerce chrapanie uprzykrzało życie. Byliśmy ciągle niewyspani i zmęczeni. Po wielu namowach żony, zdecydowałem się na zabieg falami radiowymi u Doktora Schmidta, były to najlepiej wydane pieniądze w naszym życiu, zabieg był w znieczuleniu miejscowym, w asyście anestezjologa i nie trwał długo. Efekt właściwie był od razu, a po kilku dniach w nocy nastała cisza, polecam wszystkim ten zabieg i co najważniejsze tego przesympatycznego Lekarza.

Trafiłam do doktora Schmidta po 5 dniach wymiotów i bagatelizowaniu kręcenia się w głowie przez dwóch lekarzy SOR i internistę, którzy wmawiali mi, że mam zapalenie żołądka. Doktor przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad medyczny, od razu prawidłowo rozpoznał laryngologiczną przyczynę dolegliwości, dogłębnie odpowiedział na wszystkie moje pytania, dobrał leki, które natychmiast pomogły, jak również zalecił szereg dodatkowych badań diagnostycznych. Godny zaufania lekarz, któremu zależy na pacjencie.

Polecam doktora, wyleczył syna z wysiękowego zapalenia ucha. Jedyny lekarz który trafił z leczeniem, od roku chodziliśmy i leczyliśmy po innych lekarzach, a tu po miesiącu jest mega poprawa. Polecam w 100%

Warto było przejechać pół Polski, żeby trafić do Pana Doktora. Rzetelne badanie, diagnoza, wszystko wytłumaczone, niezwykłe podejście do dzieci. Poczucie humoru Pana Doktora sprawia, że stresująca wizyta jest przyjemnością. Polecam serdecznie

Dr. Schmidt to świetny specjalista. Przeszedłem 3 etapowy zabieg (m.in. prostowanie przegrody nosa) i nie miałem żadnych przykrych dolegliwości ani powikłań dzięki świetnej opiece i wzorowo przeprowadzonej operacji. Dodam, że podczas wizyt zawsze panuje dobra atmosfera i czuję się dobrze poinformowany co do kolejnych działań czy też moich dolegliwości. Polecam!

Lekarz uprzejmy, zaangażowany, komunikatywny. W sposób dokładny opisał nam problem i sposób postępowania z dzieckiem. Wyczerpująco odpowiedział na pytania i omówił problem. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy.Badanie przeprowadzone dokładnie i bez pośpiechu. Mogę tylko polecać...

Pan Doktor Schmidt po szybkim rozpoznaniu stwierdził u mnie przerośnięte podniebienie. Chrapałem strasznie i miewałem bezdechy, byłem wiecznie zmęczony. Tydzień temu Pan Doktor wykonał zabieg falami radiowymi w przystępnej cenie i asyście anestezjologa, przez co czułem sie bardzo bezpieczny. Chrapanie ustało, a ja i moja dziewczyna nareszcie budzimy się wyspani. Piszę o tym aby wam wszystkim polecić to miejsce, Doktora i zabieg !! Rewelacja !

Polecam pana Doktora w 100% cudowny ,uprzejmy i ciepły człowiek , po zabiegu zachciało mi się żyć ... DZIĘKUJĘ 😁😁

Wielki człowiek. Wspaniały lekarz. Dał mi szansę na nowe lepsze życie. Wielkie dzięki Panie doktorze. Bezapelacyjnie jest to skuteczny lekarz działający bardzo szybko i mający na względzie czas pacjenta.

Popieram te wszystkie najlepsze opinie w całej rozciągłości. Byłem operowany przez Pana doktora 3 lata temu. Czuje się świetnie. K Kuryłowicz

Popieram te wszystkie najlepsze opinie w całej rozciągłości.
Byłem operowany przez Pana doktora 3 lata temu. Czuje się świetnie.
K Kuryłowicz