dr Jacek Schmidt

Laryngolog

Polecam usługi Pana Doktora, jest przemiły i niesamowicie kompetentny, ze swoich żródeł dowiedziałam się że jest Pan lekarzem po WAM, czyżby Pana ogromna kompetencja to wynik wojskowych studiów. Gorąco polecam Pana wszystkim znajomym. Życze zdrówka

Kochany Panie doktorze dziękuję z całego serca za wyleczenie mamusi niech Pana Bóg ma w swojej opiece za wiedzę i dobre serce.

Jestem 3 tygodnie po endoskopowej operacji zatok - teraz oddycham bez problemów. Pan Doktor Jacek Schmidt to specjalista otolaryngolog wysokiej klasy - Polecam. Dziękuję Hanna Dymowska

Doktorze dzieki za wyleczenie, mieszkałem 3 lata w Lionie, chodziłem do kliniki tam i jakoś sobie w niby bardziej cywilizowanym świecie nie poradzili z moim uchem. Mam tylko jedno małe ale czas poświęcony no ale tu jest Polska każdy pędzi. Będę Pana polecał!

Uratował Pan moją Babcie, inni ją zbywali jak to starszych ludzi ze niby szkoda pieniędzy na staruszków. Jest Pan prawdziwy z powołania! Polecam Pana wszystkim

Super doktor, diagnoza bez pudła, leczenie konkretne. Jest to lekarz który uszanował moje zdrowie, czas a co za tym idzie i pieniądze. Pozdrawiam Panie doktorze i do zobaczenia oczywiście nie jako pacjent.

Pan Schmidt jest godnym polecenia lekarzem, nie sądziłem że kiedykolwiek napisze taką opinie o lekarzu. Tak trzymać Panie doktorze bo po WAM-ie są całkiem inni lekarze.

Bardzo ale to bardzo dziękuję Panu za trafną diagnozę i fachowe skuteczne leczenie, brak mi słów żeby napisać jak jestem Panu wdzięczna. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece.

Wszystko odbyło się szybko, na początku myślałem ze aż za, ale Pan doktor to specjalista wysokiej klasy. POLECAM

Przychylam się do opinii współpacjentów, oddział jest super, leczenie, kompetencja, wyżywienie, wystrój. Dzięki Panu Panie doktorze czujemy się jak europejczycy.