dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Pozdrawiam Pana i przychylam się do opinii innych, dość mało ma Pan czasu na to żeby zwyczajnie porozmawiać z pacjentem. Generalnie jest Pan świetnym lekarzem a do tego normalnym człowiekiem. Dziękuję za przekonanie do zabiegu i jego perfekcyjne wykonanie. Robert Osetyjczyk z Poddębic

Robert Osetyjczyk z Poddębic

Super doktor, diagnoza bez pudła, leczenie konkretne. Jest to lekarz który uszanował moje zdrowie, czas a co za tym idzie i pieniądze. Pozdrawiam Panie doktorze i do zobaczenia oczywiście nie jako pacjent.

POLECAM! POLEEECAAM !!! Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie. Pan doktor to wysokiej klasy , przyjazny pacjentowi specjalista. G Pachliński

Polecam usługi Pana Doktora, jest przemiły i niesamowicie kompetentny, ze swoich żródeł dowiedziałam się że jest Pan lekarzem po WAM, czyżby Pana ogromna kompetencja to wynik wojskowych studiów. Gorąco polecam Pana wszystkim znajomym. Życze zdrówka

Wyszłam ze szpitala w piątek, jestem pod wrażeniem nie znam terminów medycznych ale byłam w dobrych rekach, choć czasu mógł by Pan znaleźć więcej. Zobaczymy jak będzie dalej z noskiem. Życzę kochanemu Panu doktorowi zdrowia.

Konkretny lekarz szybko mnie zdiagnozował i zanim się zacząłem zastanawiać byłem już po operacji endoskopowej, heh nawet nie zdążyłem się bać:). Szkoda tylko że Pana praca nie zawsze pozwala spędzić z pacjentem więcej czasu. POZDRAWIAM!

Doktorze nie będę pisał szczegółów, myślę że proste dziękuję wystarczy. Dałem Panu niską notę za poświęcony czas, ale to chyba takie czasy. Generalnie warto było pojechać do Warszawy na wizyty do Pana bo zakończyły się sukcesem. R.Teletycki

R.Teletycki

Bardzo ale to bardzo dziękuję Panu za trafną diagnozę i fachowe skuteczne leczenie, brak mi słów żeby napisać jak jestem Panu wdzięczna. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece.

Jestem 3 tygodnie po endoskopowej operacji zatok - teraz oddycham bez problemów. Pan Doktor Jacek Schmidt to specjalista otolaryngolog wysokiej klasy - Polecam. Dziękuję Hanna Dymowska

Pan doktor sprawnie i szybko ustalił to co innym zabrało 5 lat i moich kilka tysięcy. Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.

Polecam z całego serca choć na początku byłam sceptycznie nastawiona.