dr n. med. Jacek Schmidt

Laryngolog

Pan Doktor Schmidt po szybkim rozpoznaniu stwierdził u mnie przerośnięte podniebienie. Chrapałem strasznie i miewałem bezdechy, byłem wiecznie zmęczony. Tydzień temu Pan Doktor wykonał zabieg falami radiowymi w przystępnej cenie i asyście anestezjologa, przez co czułem sie bardzo bezpieczny. Chrapanie ustało, a ja i moja dziewczyna nareszcie budzimy się wyspani. Piszę o tym aby wam wszystkim polecić to miejsce, Doktora i zabieg !! Rewelacja !

Odwiedziłem w swoim życiu już wielu lekarzy i rzadko widzi się takie zaangażowanie i rzetelność. Lekarz wszystko wyjaśnił i przedstawił szczegółowy plan leczenia, wraz ze wspólnym oglądaniem obrazu z endoskopu. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i indywidulane podejście do pacjenta, polecam Pana Doktora!

Konsultacja bardzo udana. Pan doktor dokładnie wysłuchuje, dopytuje i analizuje przesłane badania. Otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Mam nadzieję, że moja choroba nigdy nie powróci, gdyby jednak coś mi jeszcze kiedyś dolegało Pan Piotr jest nr 1 na mojej liście :)

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Lekarz bardzo sympatyczny, konkretny, gdy nie dowierzałam, ze krtań i tchawica są czyste, powtórzył badanie żeby upewnić się i uspokoić mnie. Piękny gabinet, który z wizyty na wizytę wygląda i jest wyposażony coraz lepiej. Polecam

Szybko, sprawnie, profesjonalnie.

W końcu trafiłam na lekarza, który wysłuchał i bez bagatelizowania zrobił potrzebne badania aby określić dolegliwość, z która mecze się parę miesięcy. Wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie, które okazało się skuteczne. Wystrój i wyposażenie gabinetu robi wrażenie. Polecam!

Lekarz uprzejmy, zaangażowany, komunikatywny. W sposób dokładny opisał nam problem i sposób postępowania z dzieckiem. Wyczerpująco odpowiedział na pytania i omówił problem. Poświęcił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy.Badanie przeprowadzone dokładnie i bez pośpiechu. Mogę tylko polecać...

Bardzo fachowo, szczegółowa analiza mojego dotychczasowego stanu zdrowia, nawyków, kondycji, nałogów, etc. Dopiero potem dokładne badanie z kamerą(w cenie wizyty!), diagnoza, która byłą bardzo trafna. Lekarz bardzo sympatyczny, miły i profesjonalny. Polecam wszystkim, najlepszy laryngolog w łodzi.

Świetny specjalista - fachowa wiedza, profesjonalizm, przyjazne podejście do pacjenta, dalsza dostępność po konsultacji również pod telefonem. Najlepszy laryngolog, u którego miałem okazję się leczyć, bezkonkurencyjny, a było ich już kilku ;) Polecam. 10/10

Polecam doktora, wyleczył syna z wysiękowego zapalenia ucha. Jedyny lekarz który trafił z leczeniem, od roku chodziliśmy i leczyliśmy po innych lekarzach, a tu po miesiącu jest mega poprawa. Polecam w 100%

Warto było przejechać pół Polski, żeby trafić do Pana Doktora. Rzetelne badanie, diagnoza, wszystko wytłumaczone, niezwykłe podejście do dzieci. Poczucie humoru Pana Doktora sprawia, że stresująca wizyta jest przyjemnością. Polecam serdecznie