lekarz Jacek Wasilewski

Słyszałam na temat pana Wasielwskiego wiele mieszanych opini, jednak ja uważam, że jest naprawdę dobrym lekarzem. Prowadził moją ciążę. Skierował mnie na wszystkie badania, dokładnie tłumaczył, przygotował mnie do cesarskiego cięcia. Bardzo cierpliw lekarz, zawsze odbierał telefon i "rozwieał" moje wątpliwości.. nawet w nocy i nie robił z tego powodu żadnego problemu. Naprawdę polecam. Teraz mam pieknego synka i jestem niesłychanie wdzięczna dr Wasilewskiemu. Pozdrawiam,

Bardzo dobry lekarz.Jest bardzo mily i uprzejmy.Wytlumaczy i odpowie na kazde pytanie.Polecam

ogólnie lekarz spoko, miły, kompetentny itp. ale mam jedno zastrzeżenie szybko "spławia" tzn nie poświęca odpowiednio duzo czasu pacjentom. Na ostatniej wizycie miałam do niego sporo pytan i nie zdazyłam ich zadac bo kierował mnie ku wyjściu (wstał i patrzył w kierunku drzwi) jest to troche nienamiejscu zważywszy na to ze wizyta nie kosztuje kilka złotych.

byłam u niego na pierwszej w życiu wizycie, i tak został moim lekarzem. Jest bardzo miły. Otwarcie rozmawia, nie bluzga za wypowiadanie własnych opinii na dany temat, a pyta - co, jak, dlaczego - aby pozniej dać profesjonalny komentarz. polecam w 100%

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza, a mam za soba kilka zmian ginekologow, póki co nie zamierzam dokonywac dalszych zmian

Bardzo delikatnie bada, bardzo przyjaźnie wyglądający gabinet, rzeczowo tłumaczy, bardzo troskliwe podejście

Ten lekarz prowadził moją drugą ciążę. Ze względu na to, że pierwszą ciąże poroniłam w drugiej powinnam być pod stałym nadzorem lekarza. Owszem, na wizytach dr EWasilewski był bardzo uprzejmy, wszystko dokladnie tłumaczył, ale jak pojawiały się problemy i zadzwoniłam do niego z jednym krótkim putaniem, to powiedział, że jest na wakacjach z rodzina i nie pomoże mi. Nie dzwoniłabym gdyby doktor nie nagrał się na swoją pocztę podając numer tel. pod którym można się z nim skontaktować. Po co wogóle podawał ten numer skoro póżniej udawał wielce obrażonego, że ośmieliłam się mu przeszkodzić w odpoczynku? Lekarz w miarę dobry, ale nie można na niego liczyć w razie komplikacji, a to ważne szczególnie wtedy kiedy ma się już złe doświadczenia związane z poprzednią ciążą.

nie polecam tego lekarza zależy mu tylko na pieniądzach to wyjątkowy brak poszanowania dla kobiety

mam mieszane uczucia związane z moimi licznymi wizytami... często po nich konsultowałam się z innymi lekarzami

mam mieszane uczucia związane z moimi licznymi wizytami...
często po nich konsultowałam się z innymi lekarzami

Prowadził moją drugą ciążę i powiem szczerze ,że robił to wspaniale.Co miesiąc bardzo skrupulatne i dokładne badania.Dokładnie przygotował mnie do cięcia cesarskiego.Przy nim czułam się spokojna.Częste badania usg.Jeśli do ginekologa to tylko do niego. mp

mp