lekarz Jacek Wasilewski

Jestem w 26 tyg. ciąży, którą prowadzę u tego lekarza. Jestem z niego zadowolona, polecam tego lekarza. Kamila

prowadził u mnie zagrożoną ciąże bardzo kompetentny i rzeczowy

prowadził u mnie zagrożoną ciąże bardzo kompetentny i rzeczowy

Cudowny człowiek. Posiada wszystko co dobry lekarz powinien posiadać. Cechuje go przede wszystkim delikatność i sposób podejścia do pacjentki. Pozdrawiam Pana Doktora.XXX

Wspanialy lekarz. Zdecydowanie polecam. Aga

Wspanialy lekarz. Zdecydowanie polecam. Aga

Zdecydowanie polecam tego lekarza! Delikatny, cierpliwy, wyrozumiały, wszystko dokładnie i wyczerpująco tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, traktuje kobietę jak człowieka równego sobie, bo przecież nie każdy musi znać się na medycynie.

witam, moja ciąże prowadził p. Wasilewski od poczatku, ani razu nie spytał o grupe krwi, tylko rutynowe badania waga itp. w 9 tygodniu wystapiły u mnie plamienia więc udałam sie do tego lekarza. wykonał mi wew. badanie usg i powiedziął że płód jest martwy, mam zrobic badania beta_HCG i jeśli wzrośnie to płód żyje. Po badaniu w nocy dostałam silne krwawienie udałam sie do szpitala specjalistycznego gdzie skrytykowano p. Wasilewskiego mianowicie, że przez wszytskie wizyty nie spytał o grupę krwi (mam konflikt serologiczny)powinien zaraz zareagować i wysłac mnie na zastrzyk. ale tego nie zrobił. mało tego powiedziano mi, że lekarz nie zrobił rzadnego opisu do USG co w przypadku zagrożonej ciąży jest potrzebne, źle zdiagnozował bo płód żył i miał się dobrze ale lekarz wykonując badanie USG wew uszkodził go. nie można przecież w przypadku niskiej ciązy robic takiego badania nie wiedziałam w szpitalu sie dopiero dowiedziałam. na koniec przy wyjściu z gabinetu powiedział " następna ciąza wcale nie musi być martwa" jak powiadziałam to w szpitalu to lekarze zrobili wielkie oczy, tak pan Jacek traktuje zagrożone ciąże. Lekarze powiedzieli, że na ksiązkowym przebiegu ciąży to sie zna ale w przypadku utrudnień źle diagnozuje. Płód żył był umiejscowiony na początku i dlatego nie potrafił stwierdzić że żyje widać ma małe doświadczenie. Poroniłam i nie polecam tego lekarza.

z każdej wizyty jestem, cenne u pana Jacka jest to że potrafi przyznać się do błędu i za to szacunek;-)

skrupulatne badanie, wyczerpujące objaśnienia, bezbłędna diagnoza, skuteczne leczenie, kojące oddziaływanie na pacjentkę- polecam

prowadził ciązę do 22 tygodnia po zobaczeniu wyniku usg powiedził dosłownie to dziecko ma połowę główki idzie pani do szpitala tam wiedza co zrobic przezyłam szok udałam sie na powtórne usg prywatnie i okazało sie tego samego dnia ze córcia jest zdrowa odrazu przepisałam sie do innego połoznika mówic mu co sie stało smiał sie ze lekarz ten był nacpany albo miał zły humor po urodzeniu dziecka w terminie na obchodzie usłyszałam o pani X a jednak ma Pani Zdrowa córeczkę ? Nie zycze nikomu tego to czułam podczas sprawdzania ...

Nie zycze nikomu tego to czułam podczas sprawdzania usg

Lekarz z powołania, bardzo delikatny. Nie czuje się skrępowania, rzeczowy i fachowy. Poleciłbym każdej kobiecie, która nie czuje się pewnie w gabinecie ginekologicznym. Tutaj nie musisz się niczego obawiać.