lekarz Jacek Wojciechowski

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza . Nawet nie wiem , czy jest kompetentny . Wiem natomiast , że nie szanuje czasu swoich pacjentek , jest niesłowny i notorycznie się spóźnia , a łaski przecież nie robi bo kasuje niemałe pieniądze . Kobiety ! Nie on jedyny " praktykuje " , czas zmienić lekarza !

Lekarz miły i uprzejmy, ale niekompetentny. Sama musiałam mu przypominać jakie leki mi przepisał i co powiedział na wcześniejszej wizycie. Strata pieniędzy i żadnych efektów w leczeniu. Zdecydowenie nie polecam.

kompletne 0 !!!.Kobiety z dala od tego konowała!!!

kompletne 0 !!!.Kobiety z dala od tego konowała!!!

najlepszy lekarz! Przeprowadzil i odebral porod mojej ciazy 1 prawidlowo i bez problemowo.lekarz idealny zawsze ma czas na tlumaczenia!BARDZO POLECAM!!!!

najlepszy lekarz!

Ten człowiek bawiący się w ginekologa doprowadził mnie do trwałego kalectwa

Ten człowiek bawiący się w ginekologa doprowadził mnie do trwałego kalectwa

Ginekolog niemający pojęcia o właściwym leczeniu .Uwaga kobiety na tego wiecznie eksperymentującego chłopca.

Brak mu wiedzy i chęci do wykonywania zawodu.Jego diagnozy i leczenie to loteria za którą nie ponosi żadnej odpowiedzialności.Powinien grać w lotto a leczenie pozostawić dla mądrzejszych .Nie polecam i przestrzegam przed tym mądrym inaczej czarodziejem !!!

Chwalę sobie dr. Wojciechowskiego . Prowadził wzorowo moją I ciążę i teraz przy II także chodzę na wizyty do niego . Rzeczowy ,zawsze ma czas aby wszystko objaśnić ,wesprzeć ,doradzić . Interesuje się tym czy wszystko przebiega dobrze ,pyta ... Opini jest tyle ile pacjentek i to dotyczy każdego lekarza . Ja się nie zawiodłam na nim dlatego polecam ;)

UWAZAM ZE NAJLEPSZY W MIESCIE!!!!!!! a z pania ordynator to ja bym na ten temat polemizowala....chyba ktos chce najlepsza konkurencje w miescie wyeliminowac....DZIEKUJE PANIE DOKTORZE:)

Tylko dzięki Niemu teraz żyje!!! Dr Wojciechowski był mi polecany przez wiele osób i ja Go polecam. Najlepszy w Ś-ciu