lekarz Jacek Wojciechowski

poprostu spoko gość.byłam ostatnio u niego pierwszy raz i polecam pana doktora.nie tylko badanie jest wazne ,ale także to ,ze wszytko wytłumaczy na sopkojnie i wysłucha.jest poprostu miły

Serdecznie polecam tego lekarza każdej kobiecie !!!

Serdecznie polecam tego lekarza każdej kobiecie !!!

Bardzo miły lekarz ,delikatny mapodejscie do pacjentki od 7 lat chodze to tego lekarza odbierał mi poród naprawde polecam super lekarz

Dr Wojciechowski jest naprawdę bardzo dobrym i godnym polecenia lekarzem. Wiadomo ze wizyta u lekarza tej specjalności nie jest niczym przyjemnym, ale jeśli udajemy się właśnie to tego doktora, to minimalizujemy sobie wszelkie niedogodności... Dr Wojciechowski jest delikatny w czasie badania, wszystko tłumaczy w zrozumiałym języku, a nie żargonie medycznym, poświęca wystarczająco czasu pacjentce, by zrozumiała co jej dolega i jak będzie przebiegała jej kuracja. Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie, zdecydowanie polecam wszystkim znajomym! Trzeba też zaznaczyć ze wizyty odbywam u niego w ramach NFZ (więc bezpłatnie) i nigdy nie daje on odczuć, że są to "gorsi" pacjenci niż prywatni...

Prowadzi moją ciążę.Wszystko tłumaczy i słucha co się do niego mówi. Jest naprawdę uprzejmy i miły.

w porządku lekarz.Cena za wizytę wyniosła mnie ze wszystkimi badaniami(usg,cytologia)

Podczas porodu nie zauważył , że mam zielone wody gdyby nie Pani Ordynator, ktora zaczynala rano dyżur niewiem jak by to sie skończyło (Poprostu przyszla i od razu przy badaniu sprawdzila dowy czego dr.Wojciechowski nie zrobil przez całą noc).

W wyniku ciąży i zaniedbań, złej diagnozy urodziłam wcześniaka przez cc ratujące zycie dziecka, mój syn żyje ale to inni lekarze uratowali mu zycie , nie rozpoznać głębokiej hypotrofii płodu zakażenia, i innych powikłań przy systematycznych kontrolach lekarskich? Miły stosunek do pacjentki i mydlenie oczu przy prowadzeniu ciąży która może okazać się powikłana to za mało.

wie ktoś może czy w Świnoujściu wykoncywany jest zabieg labioplastyki ? zmniejszania warg sromowych.

Najlepszy ze wszystkich lekarzy jakich kiedykolwiek poznałam(z różnych dziedzin) Polecam Go wszystkim znajomym. Prowadził moje dwie ciąże. Życzliwy, spokojny, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy. I przede wszystkim Profesjonalista!