lekarz Jacek Wojciechowski

Chodzę do niego prywatnie od 3 lat i nic złego na jego temat nie mogę powiedzieć. Prowadził moją ciąże i następne też pewnie będzie prowadził. Cierpliwie wysłuchuje bzdur wyczytanych w internecie i prostuje fakty :) polecam !!!

jest naprawde swietnym lekarzem bardzo wstydzilam sie wizyty ale nastepnym razem juz nie bede ma podejscie do pacjentow polecam:)

zawsze uprzejmy, wszystko tlumaczy, no tylko cena moglaby byc nizsza ;)

zawsze uprzejmy, wszystko tlumaczy, no tylko cena moglaby byc nizsza ;)

Dla mnie najlepszy lekarz ginekolog w mieście. Bardzo uprzejmy, wszystko wyjaśnia, pokazuje. Jest bardzo kompetentny. Do tego jest zawsze uśmiechnięty i słucha co sie do niego mówi. Naprawde bardzo polecam

Cierpliwy, kulturalny, uprzejmy, kiedy już wyczerpał dostępne metody leczenia uczciwie poinformował mnie o tym i polecił zmianę lekarza na bardziej wyspecjalizowanego.