lekarz Jadwiga Rejman

Pediatra

3,1
3,4
3,2

Nie wiem skąd te negatywne opinie, ale wygląda jakby pisała to jedna osoba. Pani dr Rejman ma bardzo dużo pacjentów, jak każdy dobry lekarz. Sama się do niej przepisałam od innego niekompetentnego lekarza i jestem w pełni zadowolona. Czasu poświęca nam aż za dużo, syn zawsze jest zniecierpliwiono podczas wizyty, bo pani dr lubi sobie pogadać ;) Pogodna, żartobliwa i sympatyczna, ma niezwykłe poczucie humoru. Faktycznie często odwołuje się do własnych doświadczeń, co uważam za plus, ma bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Synek u niej nie płacze podczas badania ( u każdego innego lekarza zawsze płacze!), jest delikatna i ma świetne podejście do dzieci. Nie zapisuje antybiotyku na kaszelek!

Witam, a ja mam taki problem, okazało się, że lekarz w tej przychodni do którego z rodziną byłam zapisana już nie pracuje, więc przepisałam się i dzieci do sąsiedniej przychodni. Było to na początku 2011 r. W ubiegłym tygodniu próbowałam zapisać się do wybranego przez siebie lekarza i okazało się, że ponownie jestem zapisana do poprzedniej przychodni i musze tam wyjaśnić to nieporozumienie. Więc zadzwoniłam i dowiedziałam się, że w związku z tym, że mój lekarz już nie pracuje zostałam przepisana do Pani dr Rejmam. Zapytałam jak to jest a młoda Pani w rejestracji bardzo opryskliwa powiedziała mi, że pacjenci, którzy należeli do lekarzy już nie pracujących zostali sami przepisani do pozostałych lekarzy, i powiedziała mi, że taka jest decyzja dr Rejman, która jest kierownikiem. Zaznaczam, że nie podpisywałam żadnej deklaracji do dr Rejman i nie chcę do niej należeć, czy przychodnie może sama tak zapisać pacjentów, czy musi mieć mój podpis, bo jak musi mieć mój podpis, to ktoś musiał podpisać się za mnie. Przecież chyba po to wypełnia się te deklaracje dla NFZ żeby wiedzieli kto wybrał jakiego lekarza. Więc jak to możliwe że ktoś mnie zapisał ponownie do poprzedniej przychodni wbrew mojej woli. Nie wiem czy występować w tej sprawie do NFZ. Kto dostaje teraz za mnie pieniądze ktoś płacę z pensji na NFZ?
Czy ktoś miał podobny przypadek w tej przychodni? Co można zrobić w tej sprawie aby należeć tam gdzie się chce?

Pani Jadwiga Rejman to najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam. Jest pełna poświęcenia dla pacjenta,potrafi zawsze pomóc,drąży temat dopóki nie znajdzie przyczyny,następnie wyleczy.To lekarz nie tylko ciała ale i duszy.Jestem bardzo wdzięczna ,że mogłam ją poznać i dziękuję za wszystko co zrobiła i robi dla mnie i moich dzieci

Jeśli chodzi o mnie to nie mam zbyt dobrej opini na temat kompetencji pani dr. Rejman. Nie dość że nie potrafiła dobrze zdiagnozować mojego dziecka to na dodatek cały czas twierdziła że najzdrowsze dziecko w Poznaniu. Po paru latach okazało się że córka ma MPD i wymaga natychmiastowej rehabilitacji ,ale niestety nie będzie już w pełni sprawna fizycznie i umysłowo :( Oczywiście od wielu lat chodzę z dzieckiem do innego lekarza i nikomu nie polecam pani Rejman. Nigdy więcej do niej !!!!!!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki jaką Pani doktor otacza naszą córkę. Nie podaje antybiotyku ot tak, tylko zawsze popiera to obserwacją, wywiadem i konkretnymi badaniami, np przy podejrzewaniu zapalenia pęcherza zleciła podwójne (dzień po dniu) badanie moczu by wykluczyć niepotrzebne podanie leku, co nie jest normą, niestety. Bardzo życzliwa wszelkim naturalnym metodom zwiększanie odporności, mówiąca szczerze, z - cenionym przez nas - ironicznym poczuciem humoru, który przywraca równowagę rozhisteryzowanym rodzicom. Troskliwa wobec swoich małych pacjentów. Nigdy nie odmówiła wypisania skierowania, co więcej, gdy tego wymaga sytuacja wypisuje takie, które pozwala na bardzo szybie przyjęcie u specjalisty. Gorąco i szczerze polecam.

Niestety przez czas jaki byliśmy zapisani do Pani doktor czyli niecałe 2 lata ani razu nie udzieliła nam merytorycznej porady lekarskiej. Wizyty z córką kończyły się na opowiadaniach o jej dzieciach i o tym jak ona radziła sobie z danym problemem ze swoimi dziećmi, a my żeby pomóc dziecku i tak musieliśmy korzystać z pomocy innego pediatry. Zawsze wychodziliśmy z wizyty u niej z dużym niesmakiem i poczuciem, że czegoś w tej wiedzy i zachowaniu brakuje. Sama Przychodnia pozostawia wiele do życzenia poczynając od możliwości zapisu do lekarza do porady lekarza. A co chyba najważniejsze ... to to, że Pani doktor potrafi przyjąć przez dwie godziny 30 małych pacjentów od 13:00 do 15:00 wyznacza sobie 30 tzw. numerków ( patrz pacjentów ) SKANDAL. NIKOMU NIE POLECAM, ANI TEJ PRZYCHODNI, ANI PANI DOKTOR JADWIGI REJMAN (PEDIATRY;) RODZICE!!! NIE PATRZCIE ŻE JEST BLISKO SZUKAJCIE SOBIE LEKARZY, KTÓRYM WARTO ZAUFAĆ I PRZYCHODNI KTÓRA NIE JEST MANUFAKTURĄ.

Rzetelna, kompetentna merytorycznie, staranna, z PRZEOGROMNYM(!!!) zasobem wiedzy, konkretna, życzliwa oraz (co ważne) inteligentna i MYŚLĄCA (!!!). Full professional.

Full professional.

Super babka, uwazam ze ma mase cierpliwosci do rozhisteryzowanych rodziców rozpieszczonych bachorów. Gdyby nie miała powołania to dawno pusciłyby jej nerwy. Skierowanie - bez problemu, fachowa pomoc - prosze bardzo, poczucie humoru - wiadomka. Nie ma na co narzekac, tylko sie cieszyc ze mnie leczy.

Chodzę do Pani dr Rejman od kiedy tylko pamiętam i nigdy nie było problemów. Kiedy zaczęły się moje problemy zdrowotne była jedynym lekarzem, który bez problemu wypisał skierowanie i walczył z resztą służby zdrowia nawet osobiście. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Bardzo miła Pani doktor, uprzejma z uśmiechem na twarzy z cierpliwością do małego pacjenta a to chyba jest najważniejsze u pediatry. Zawsze można zadzwonić po godzinach pracy. Poleciałam moim znajomym z dziećmi i również zadowoleni z tych usług medycznych.