dr hab. n. med. Jan Duława

Nefrolog, Internista

Nie polecam Pana prof. gdyż nie potrafi rozpoznać dobrze choroby.Jedynie tylko przepisuje nieskuteczne leki.

Ja w prawdzie miałam do czynienia z Panem Profesorem tylko w szpitalu, ale nie mogę powiedzieć na niego złego słowa!!! Moje leczenie wymagało długiego okresu i co miesiąc bywałam na oddziale u Pana Profesora! Aaa mnie również pan Profesor robił biopsję nerki! Jestem młodą osobą ale mam świadomość, że moja choroba może zawsze wrócić jednak pan Profesor za każdym razem pocieszał mnie trzymając za rękę!!! NA PRAWDĘ GODNY POLECENIA I Z OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ!

Jestem zawiedziona i rozczarowana wiedzą medyczną oraz podejściem do pacjenta p.Prof. Duławy gdyż, opierając się na podstawowych badaniach nie rozpoznał do końca choroby mojego ojca, kierując go na dializy. Gdy udałam się z ojcem do innego szpitala po wykonaniu dodatkowych badań, wykluczono błędną diagnozę p.Prof. Duławy Do dziś mój ojciec czuje się dobrze i nie potrzebuje dializ. Pan Prof. Duława nie jest godny polecenia.

nie polecam tego lekarza , zgadzam sie z opiniami grubianski i nie majacy czasu dla pacjentów ,pozoruje leczenie

arogancja wobec pacjenta , brak kompetencji w zakresie kompleksowego leczenia pacjentów

Wprawdzie po pierwszej wizycie z synem u prof. Duławy trudno ocenić lekarza, jednak twierdzę, że do choroby syna podszedł kompleksowo, syn wyszedł psychicznie podbudowany,(a to już jest sukces) z wiarą że nareszcie ktoś na jego schorzenie spojrzał całościowo. Cała wizyta u Profesora przebiegała bardzo przyjemnie. Mój syn uwierzył pierwszemu lekarzowi.

Właśnie z tej strony, kierując się powyższymi opiniami, wybrałam sobie tego lekarza aby mnie wyleczył..... Muszę niestety stwierdzić, że jest mi wstyd i przykro za grubiańskie i ignoranckie zachowanie się Pana Profesora w stosunku do mnie. Chcę w tym miejscu powiedzieć, że tak powierzchownie i byle jak traktującego pacjentów jak Pan Profesor Duława, to na tym poziomie lekarza jeszcze nie spotkałam. Brak dociekliwości i zainteresowania oraz intuicji jak i zwykłej ludzkiej chęci aby pomóc (bo mam nadzieję, że nie wiedzy ?????). I ogromna niedostępność - ale cóż charakter nie byłby taki ważny, byle lekarz umiał wyleczyć. Chcę jeszcze dodać, że zaobserwowałam taki trend w leczeniu szpitalnym czy może lepsze słowo "politykę" do pozorowanego leczenia czy diagnozowania pacjenta - piszę o oddziale którym zawiaduje Pan Profesor Duława. Powinny być jakieś procedury leczenia szpitalnego, gwarantujące pacjentowi dokładne przebadanie, zgodne ze skierowaniem lekarza kierującego. Przecież płaci za to NFZ !.

Doskonały specjalista. Niezwykle angażuje się w swoją pracę. Indywidualizuje każdy przypadek. Nie bagatelizuje problemów pacjenta, ale racjonalnie podchodzi do choroby. Człowiek z powołaniem.

gdyby nie P.Profesor 2 lata temu bylabym juz na tamtym swiecie.Bardzo duzo wdziecznosci dla Pana Profesora.Janina.

Niesamowita wiedza,godny polecenia lekarz.Gdyby nie Profesor pewnie nie byłabym wśród żywych.