lekarz Jan Golach

2,4
2,4
2,1

Byłam u tego pana trzy razy, i bardzo się zraziłam, nie mogę wypowiedzieć się na temat skuteczności leczenia ponieważ nie miałam żadnych problemów, pierwsza wizyta była kontrolna, poprosiłam o tabletki antykoncepcyjne, a wiedziałam że jest teraz nowa generacja leków które nie tylko zabezpieczają przed ciąża ale też regulują gospodarkę hormonalna, ponieważ nie jestem już nastolatką a zawsze przed okresem borykam się z problemami skórnymi poprosiłam DR Golacha o przepisanie takiego leku który zadziałał by kompleksowo, jakież było moje zdziwienie gdy naskoczył na mnie w bardzo nieprzyjemny sposób cyt. "taaaa bo wy wszystkie to chcecie mieć piękną skórę a to normalne że hormony i że coś tam będzie wyskakiwać" wprowadził mnie w stan osłupienia.
Drugim razem poszłam na wizytę kontrolną czy wszystko w porządku i czy nie trzeba zmienić leku ( oczywiście nic nie wspominał o badaniach hormonalnych, ale z tego co wiem to w Polsce norma) na szczęście czułąm się dobrze, ale znów podejście pana doktora do mojej osoby było karygodne.
Zapytał mnie kiedy ostatni raz współżyłam, ale nie źle usłyszał moją odpowiedź i warknął " nie obchodzi mnie gdzie pani to robiła tylko kiedy!!!" Trzecim razem przyszłam już tylko po receptę i w dalszym ciągu stosunek doktora był odstraszający. Więcej na pewno tam nie pójdę, i nie mogę pojąć jak taki człowiek może być lekarzem.

leczyłam się przez kilka lat prywatnie.Nic to nie pomogło .Ponieważ nie mogłam sobie pozwolić na dalsze wydawanie pieniędzy poszłam na tzw."ubezpieczalnie"do lekarza.I o dziwo po trzech kolejnych wizytach zostałam wyleczona.Dziękuję Panu Doktorze Golach

Byłam u tego "lekarza" 2 razy. Za pierwszym razem wręcz krzyczał na mnie ponieważ wyczuł ode mnie zapach papierosów i pouczał mnie że palenie szkodzi zdrowiu i że sam palił, a potem musiał stosować inhalator, jak również miał do mnie pretensje, że źle ogoliłam okolice intymne, bo było tam parę draśnięć od żyletki. Za drugim razem byłam tak zszokowana, że prawie się popłakałam i wyszłam z gabinetu cała roztrzęsiona (żałuję, że nie wyszłam od razu, ale na prawdę potrzebowałam natychmiastowej porady i byłam po prostu w szoku- nigdy dotąd nie zostałam tak potraktowana przez jakiegokolwiek lekarza!!!) Mianowicie miałam się zgłosić po wynik cytologii po 3 tygodniach od badania, bez rejestracji- tak też zrobiłam. Po wejściu do gabinetu Pani położna rozmawiając równocześnie przez telefon wskazała mi pokój, abym się tam udała- tak też zrobiłam. Po wejściu do gabinetu "doktor" powiedział, że mam się rozbierać na co ja odparłam, że ja tylko po wynik cytologii, a on na to z krzykiem- gdzie moja karta- wyjaśniłam sytuację. Wzięłam kartę od położnej. Potem zostałam poproszona o numer mojej cytologii na co odparłam, że nie znam- a "doktor" na to, że po to mi napisał ten numer na kartce, żebym wiedziała i że z mojej winy tracą czas na szukanie wyników- odparłam na to, że nikt mnie nie poinformował cóż to za numer mi napisano na jakiejś karteczce i do czego on służy. Potem Pani położna odszukawszy moją kartę wyników poinformowała mnie, że wyników nie ma, pomimo iż kazano mi się w tym terminie po wyniki zgłosić... Spytałam czy mogę zadzwonić by uzyskać informacje o wynikach na co Pani położna odparła że tak, a "doktor" równocześnie odparł, że nie bo kiedyś podał przez telefon wynik kobiecie, która okazała się nie być pacjentką, a przyjaciółką pacjentki po czym dowiedziawszy się, że jej przyjaciółka ma raka nie przekazała jej ze strachu tejże smutnej wiadomości i przyjaciółka zmarła z powodu tego raka... O innych jeszcze bardziej bulwersujących rzeczach nie wspomnę, bo obawiam się, że "doktor" może to przeczytać i skojarzyć moją osobę, a niestety posiada moje dane i adres zamieszkanie w karcie. Jedno jest pewne- ten człowiek jest całkowicie niezrównoważony psychiczne i zdecydowanie odradzam!!! Nie spocznę tylko na tym komentarzu- podejmę wszelkie działania, by posiąść dowody by ten człowiek poniósł konsekwencje swoich niecnych czynów... Ginekolog powinien być osoba dyskretną i godną zaufania, a w tym przypadku jest całkowicie odmiennie. Kobiety strzeżcie się!!! Ja tak tej sprawy nie zostawię- czuję się upokorzona....

typ lekarza typowa złotówa zamiast pomuc typowo prubuje od ludzi wyudzic pieniadze wzamian za typowe wypisanie jakiej kolwiek recepty

bylam dzis jakies 45minut temu i do tej chwili nie moge sie opanowac!!cham beszczelny prostak mam nadzreke potrzebuje cytologi on stwierdzil ze cytologia jest droga 150 zl robi sie co trzy lata a nie co rok a pozniej sie zaczelo ze jastem zaniedbana (gdzie chodze do ginekologa co pol roku)moj maz ma sie myc a tak wogole smierdzi mi z pochwy i mam rope wiec po ci ci cytologia zacznij sie myc !!jestem szokowana tak ponizona nigdy nie bylam kutas stary

Chodziłam do pana doktora pół roku. Miałam straszne problemy z wracającymi infekcjami i jak się później okazało nadżerką. Pan doktor przez pół roku przepisywał mi różne leki, na które oczywiście wydałam całe mnóstwo pieniędzy i które nie pomogły mi w nawet najmniejszym stopniu. W międzyczasie przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i skomentował jako "skrajnie nieodpowiedzialne i szczeniackie" stosowanie przez ponad rok prezerwatyw... Kiedy spytałam czy chociaż dostane skierowanie na badanie hormonów wyśmiał mnie. Na ostatniej wizycie zaproponował klasyczne wypalanie nadżerki na co się nie zgodziłam gdyż nawet nie określił jej rozmiarów. Na pierwszej wizycie u innego ginekologa dostałam jedynie maść na stany grzybiczne i lek na nadżerkę. W ciągu miesiąca zostałam wyleczona z jednego i drugiego, bo nadżerka była na tyle mała, że można było wyleczyć ją farmakologicznie. Kiedy powiedziałam jakie tabletki antykoncepcyjne brałam lekarz złapał się za głowę, twierdząc, że nie przepisuje ich nawet starszym kobietom po uprzednich badaniach hormonalnych. Do doktora Golacha nigdy w życiu nie wrócę. Przepisuje leki losowo, ten nie pomoże to może inny. Wcale nie orientuje się w nowinkach medycznych. Jego wiedza może i jest obszerna ale przestała się poszerzać w momencie skończenia studiów jakieś 40 lat temu... Nie polecam.

byłam 5-razy.Doktor prowadzi moją ciąże.Mam bezpłatnie wykonane wszystkie niezbędne badania.Dokładnie informowana jestem i uzyskuje wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie problemy.

byłam dzisiaj w Przychodni .Lekarz oraz położna bardzo życzliwi .Chciałam zrobić tylko cytologię a Doktor mnie zbadał wytłumaczył jak mam postępować ze schorzeniem które stwierdził dzięki temu że mnie zbadał.Godny polecenia .Warto było zmienić lekarza.

porażka, cham idiota . brońcie się rękoma i nogami przed tym człowiekiem. wizyta- traumatyczne przeżycie.

Bardzo dobry specjalista .Dzięki niemu wyleczona zostałam z przewlekłej choroby.Leczyłam się u kilku ginekologów -bez efektu.Dziwią mnie te negatywne opinie pisane pewnie przez zmanierowane nastolatki ,którym wydaje się że wszystko im się należy.A lekarz jest po to by ich kaprysy spełniał