lekarz Jan Kończal

Doktor Kończal był uprzejmy dla mnie i dla dziecka, poswiecił nam swój czas ale bardzo źle mówił o innych lekarzach którzy poprzednio leczyli moje dziecko. Powtarzał, że oni żle leczą tylko on ma sposób na leczenie mojego dziecka. Niby jest miły i ma doswiadczenie ale chyba ma o sobie duże mniemanie.

Lekarz może dobry i ma podejście do dzieci ale do czasu...ja poznałam prawdziwe oblicze tego Pana...był bezczelny i opryskliwy o mało co nie wyszłam z dzieckiem z gabinetu. W każdym razie bardzo się na nim zawiodłam i zmieniam pediatrę. NIE POLECAM

witam jestem mama 11miesiecznej coreczki do pana doktora chodzimy od narodzin malutkiej i jestem zadowolona w 100% naprawde lekarz z powolania bardzo dobry!!!

Pediatra z powołania - to bardzo pasujący opis tego lekarza

Pediatra z powołania - to bardzo pasujący opis tego lekarza

JA NIESTETY NIE MAM NAJLEPSZEGO ZDANIA O TYM PANU.CO PRAWDA MOŻE JEST I DOBRYM PEDIATROM I LEKI ,KTÓRE ZAPISAŁ MOIM DZIECIOM POMOGŁY, ALE ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY BYŁ RÓWNIEŻ NAJLEPSZY W INNYCH SPECJALIZACJACH.PRZEZ KILKA MIESIĘCY LECZYŁ MOJEGO SYNKA NA KASZEL.WMAWIAŁ MI,ŻE TO PRZEZ PRZEBYTE WCZEŚNIEJ ZAPALENIE OSKRZELI.MÓJ SYNEK MA PROBLEMY ZE SKÓRĄ CHODZĘ Z NIM DO DERMATOLOGA.PANI DOKTOR POWIEDZIAŁA,ŻE OK. 4 ROKU ŻYCIA ZROBIMY TESTY ALERGICZNE.DR.KOŃCZAL PODWARZAŁ JEJ UMIĘJĘTNOŚCI I KAZAŁ MI URZYWAĆ MAŚCI,KTÓREJ PODOBNO NIKT NIE ZAPISUJE TYLKO ON(MIAŁAM JĄ OCZYWIŚCIE KILKA MIESIĘCY WCZESNIEJ I MAŁEMU NIE POMOGŁA)SYNEK MA RÓWNIEŻ OZNAKI UCZULENIA NA ROZTOCZA KURZU DOMOWEGO,POPROSIŁAM O SKIEROWANIE DO ALERGOLOGA I USŁYSZAŁAM, ŻE NIE MA TAKIEJ POTRZEBY A TESTY SA NIEWIARYGODNE.NO CÓŻ ZMIENIŁAM PEDIATRĘ.DZIS BYLIŚMY NA TESTACH.MIAŁAM RACJĘ.SYNUŚ JEST UCZULONY NA ROZTOCZA.PRZED NAMI TESTY POKARMOWE OBY BYŁY DOBRE.TRZYMAJCIE KCIUKI,NO I PAMIĘTAJCIE NIE WIERZCIE W JEGO PIĘKNE SŁOWA ŻE JEST OK,NIE DAJCIE SOBIE NIC WMÓWIĆ W KOŃCU LEPIEJ ZNACIE SWOJE DZIECI!

najwspanialszy lekarz w Grudziadzu,zgadzam sie ze wszystkimi opiniami ,

najwspanialszy lekarz w Grudziadzu,zgadzam sie ze wszystkimi opiniami ,

Polecam tego lekarza jako mama 2 dzieci. Bardzo fachowe podejście do sprawy, potrafi wytłumaczyć chorobę dziecka i sposób leczenia. Bardzo miły dla dzieci,wizyta trwa dość długo tylko dlatego że wszystko dokładnie tłumaczy. Ja znalazłam lekarza dla moich dzieci i mogę być spokojna o zdrowie moich pociech. Pozdrawiam

Jako jedyny pediatra uslyszal podczas "rutynowej" infekcji problemy mojego 7latka z sercem. Bez ceregieli skierowal na kompleksowe badania kardiologiczne.Podczas wizyty poswieca uwage nie tylko rodzicowi wyjasniajac szczegolowo aspekty leczenia,ale rowniez malemu pacjentowi.Moje dziecie przezwalo go "Doktor Gadula":-) jest to adekwatne,ale przynajmniej czlowiek jest spokojny o zdrowie dziecka. Polecam tego lekarza wszystkim mamom.

Bardzo dobry specjalista, miły , fachowy, wizyta trwa dosyc długo, świetne podejscie do pacjenta

Kilka razy trafiałam na doktora w Poliklinice i nie byłam zadowolona np nie rozpoznał u syna ospy pomimo kilku czynników wskazujących na to inny lekarz zrobił to od razu