prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie mogę normalnie funkcjonować mirek z radomia

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy
dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie
mogę normalnie funkcjonować

mirek z radomia

Witajcie! Jestem szczęściarą, u której trzy miesiące temu Prof. Jan Podgórski przywrócił sens do dalszego życia i normalnego funkcjonowania. Mój stan był bardzo zły i się pogarszał z dnia na dzień, Nie chodziłam. Teraz chodzę, bawię się z dzieckiem. Powrót do zdrowia w rewelacyjny sposób po fachowej operacji. Dziękuję z całego serca Profesorze!

przejrzenie wyników, zbadanie mnie dokładne i pokierowanie dalszym leczeniem oraz pomoc w jego realizacji. Nastraszyły mnie tutejsze opinie, ale było wręcz przeciwnie niż tu opisują

To nie jest zwykły lekarz - to cudotwórca, powinien być pod ustawową ochroną od zła wszelkiego, żeby jeszcze długo mógł nieść bezinteresowną pomoc innym i ratować ludzkie życie jak to czyni teraz. ZŁOTY CZŁOWIEK I NEUROCHIRURG.

Wspaniały lekarz i człowiek .Jestem szczęśliwa że do niego trafiłam, jestem po operacji guza przysadki mózgowej i jest ok.

jestem bardzo wdzieczna profesorowi za to ze zajal sie moim kregoslupem!!!to dla mnie wielki zaszczyt ze trafilam w takie rece!jestem swiezo po operacij i wiem ze wszystko bedzie dobrze bo jestem pod najlepsza opieka prof podgorskiego!lepiej trafic nie moglam!!!dziekuje panie profesorze i zycze kazdemu takiego lekarza!!!gdyby kazdy lekarz tak podchodzil do swojej pracy swiat bylby leprzy!!!jeszcze raz bardzo dziekuje!!!

Jest niesamowitym specjalista, jest dosc szorstki, ale skuteczny. Mimo tej szorstkosci i ekspresowych konsultacji jest tez niezwykle pomocny.

Najwspanialszy lekarz i wspanialy CZLOWIEK dzieki niemu chodze

Najwspanialszy lekarz i wspanialy CZLOWIEK dzieki niemu chodze

super człowiek, poświęca pacjentowi tylko tyle czasu ile potrzeba, dzięki czemu może przyjąć większą liczbą chorych. nie potrzebuję żeby głaskał mnie po glowie i mówił czułe słówka (to robi lepiej moja dziewczyna :)), tylko stwierdził rzeczowo co mi dolega i jak to wyleczyć. Po co mi lekarz który przepisuje tylko prochy przeciwbolowe i rozkłada ręce? Prof Podgórski Przyjął mnie pomimo że byłem niezapisany, w ciągu dwóch sekund zadecydował stanowczo, że potrzebna jest operacja i później zoperował. dziś nic mnie boli i jestem szczęśliwy. Oby więcej takich lekarzy. Nawet gdyby wizyta ...

Oby więcej takich lekarzy. Nawet gdyby wizyta kosztowała 1000 pln i trwała 3 sekundy to zdecydowanie polecam bo facet zna sie na rzeczy i to jest najwazniejsze a nie głaskanie po głowie.

super specjalista, operował mnie w 1992r miałem wtedy 27 lat, do chwili obecnej z moim kręgosłupem jest wszystko dobrze.