lekarz Jan Kuś

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Nie polecam. Brak kompetencji i przedmiotowe podejście do pacjenta, pozostawienie go z problemem, niedokładna diagnoza.

nie polecam ,przez niego moje dziecko ma uszkodzony splot barkowy i z niego zrobił kalekę .NIE POLECAM

nie polecam ,przez niego moje dziecko ma uszkodzony splot barkowy
i z niego zrobił kalekę .NIE POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Powadził moją pierwszą ciążę, był przy porodzie, który dzięki niemu był szybki i wszystko przebiegło prawidłowo. Dzięki niemu na świat przyszedł mój kochany synek. Gorąco polecam !

pan doktor może jest i dobrym lekarzem, ale nie przy pierwszej ciąży, bardzo mało informuje pacjentki. Niestety prowadził moją pierszą ciąże, niestety bo poród w Narutowiczu miałam masakryczny, na szczeście dzidzie mam zdrową. Niestety lekarze wypchali ze mnie moją córeczkę tak ze w efekcie mam uszodzone żebro i liczne pęknięcia poporodowe,miałam poporodowy krowotok, jeszcze lekarz debil nie zszył mnie do końca. Mimo mojego młodego wieku (poniżej 30) inny lekarz zaproponował mi plastykę pochwy. nie polecam przy pierszej ciąży, Pan doktor mało mówi, a przy pierwszej ciąży nie wszystko wie się do końca!

Najlepszy pod słońcem.Każde pytanie uzyskiwało odpowiedz.Kompetenty i mądry.Polecam.

Wciąż poszukujesz "RTG Kraków"?

Rafał Więcek

Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo