pan doktor może jest i dobrym lekarzem, ale nie przy pierwszej ciąży, bardzo mało informuje pacjentki. Niestety prowadził moją pierszą ciąże, niestety bo poród w Narutowiczu miałam masakryczny, na szczeście dzidzie mam zdrową. Niestety lekarze wypchali ze mnie moją córeczkę tak ze w efekcie mam uszodzone żebro i liczne pęknięcia poporodowe,miałam poporodowy krowotok, jeszcze lekarz debil nie zszył mnie do końca. Mimo mojego młodego wieku (poniżej 30) inny lekarz zaproponował mi plastykę pochwy. nie polecam przy pierszej ciąży, Pan doktor mało mówi, a przy pierwszej ciąży nie wszystko wie się do końca!

Bardzo dobry lekarz. Powadził moją pierwszą ciążę, był przy porodzie, który dzięki niemu był szybki i wszystko przebiegło prawidłowo. Dzięki niemu na świat przyszedł mój kochany synek. Gorąco polecam !

super lekarz, prowadził moją ciąże i urodziłam pieknego i zdrowego synusia, na kazdej wizycie wypytywal się czy wszystko ok, jak mialam jakies watpliwosci zawsze konkretnie mi wszystko tłumaczył. polecam

pomocny miły kompetentny zawsze pod telefonem,stara sie pomoc kobietą ktore maja problem w zajsciu w ciąze -przy monitorowaniu cyklu nawet w niedziele mnie przyjąl jak było trzeba

Prowadzi już moją drugą ciążę, która była zagrożona a On ten stan zmienił i do tej pory nigdy się na NIM nie zawiodłam. Pełen profesjonalizm..

Naprawdę lekarz z powołania SUPER , miałam bardzo ciężki poród i gdyby nie On to niewiem jak by się to skończyło .POLECAM

Najlepszy pod słońcem.Każde pytanie uzyskiwało odpowiedz.Kompetenty i mądry.Polecam.

zdecydowanie polecam w 100 % dr. kusia. podczas całej ciąży dokładnie analizował badania usg oraz wyniki badań. mając problemy w ciąży szybko dr. kuś zareagoał.polecam !!!!

Doktor Jan Kuś jest najlepszym specjalistą jakiego znam prowadził moje dwie ciąże i mogę powiedzieć że gdyby nie jego profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie nie wiem czy mogłabym się cieszyć tym że mam dwójkę zdrowych dzieci:) wizyty są konkretne w końcu lekarz ma leczyć! Polecam:)

Cudowny lekarz, dwie świetne cc, problematyczna ciąża i dzięki niemu mam cudowną dwójkę:) Zawsze uśmiechnięty i konkretny a, przedewszystkim doskonały specjalista.

Zawsze uśmiechnięty i konkretny a, przedewszystkim doskonały specjalista.