zdecydowanie polecam w 100 % dr. kusia. podczas całej ciąży dokładnie analizował badania usg oraz wyniki badań. mając problemy w ciąży szybko dr. kuś zareagoał.polecam !!!!

Jest bardzo sympatyczny, wzbudza zaufanie, poza tym jest kompetentny. Naprawdę polecam tego lekarza

Cudowny lekarz, dwie świetne cc, problematyczna ciąża i dzięki niemu mam cudowną dwójkę:) Zawsze uśmiechnięty i konkretny a, przedewszystkim doskonały specjalista.

Zawsze uśmiechnięty i konkretny a, przedewszystkim doskonały specjalista.

Doktor Jan Kuś jest najlepszym specjalistą jakiego znam prowadził moje dwie ciąże i mogę powiedzieć że gdyby nie jego profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie nie wiem czy mogłabym się cieszyć tym że mam dwójkę zdrowych dzieci:) wizyty są konkretne w końcu lekarz ma leczyć! Polecam:)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam biorąc pod uwagę wszystkie specjalizacje w medycynie! Rzetelnie poprowadził moją ciążę, miałam z nim stały kontakt telefoniczny, był przy porodzie a po porodzie codziennie odwiedzał mnie w pokoju. Nie mam absolutnie najmniejszych zastrzeżeń !!!

Odpowiedzialny lekarz z dużym doświadczeniem i poczuciem humoru !

Odpowiedzialny lekarz z dużym doświadczeniem i poczuciem humoru !

mily,ale dosc pospieszne wizyty,a nawet expresowe,

mily,ale dosc pospieszne wizyty,a nawet expresowe,

Prawdziwy specjalista bardzo kompetentny i wzbudza ogrone zaufanie zawsze odbiera telefon!!!

Prawdziwy specjalista bardzo kompetentny i wzbudza ogrone zaufanie
zawsze odbiera telefon!!!

pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pośpiech.. szkoda że liczą się dla niego bardziej pieniądze niż cżłowiek.. w szpitalu wogóle się nie zajmuje swoimi pacjentkami tylko bajeruje nowe.. żałosny człowieczek

dr. Kus jest swietny przyjemny kompetentny delikatny

dr. Kus jest swietny przyjemny kompetentny delikatny