dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

3,9

Człowiek niezwykle kompetentny. Przede wszystkim bardzo dobrze dobrał mi leki, na tyle, że mój organizm zaakceptował je bez skutków ubocznych( oczywiście zmniejszonego libido nie da się nie uniknąć). Człowiek który poprawia humor i nastrój swoją wiedzą i podejściem do drugiego człowieka. Dzięki niemu mogę spokojnie pracować, podróżować, poznawać nowych ludzi i niezwykle troszczyć się o tych na których naprawdę mi zależy. Dzięki niemu nie zrezygnowałem z zasad i wartości , którymi starałem się kierować w życiu. Jest na pewno lepiej ale do perfekcji stanu psychicznego jeszcze trochę brakuje. Jest to człowiek który choć przepisuje receptę, wie doskonale że do pełni zdrowia potrzeba silnej woli pacjenta i zmiany nastawienia do pewnych sytuacji. Leczę się u tego Pana 8 miesięcy i mam nadzieję, że przyszła wizyta będzie tylko formalnością. Moja droga do Pana Wilka została naznaczona poprzez porażki miłosne, częste kłótnie z innymi, zbyt wysokie wymagania wobec własnej osoby, kompleksy. Choć miałem zaburzenia depresyjne, Pan Wilk wykluczył u mnie depresję. Stwierdził, że mam zbyt negatywnie nastawiam się do świata. Miał rację....negatywne doświadczenia ranią dusze i ona krwawi. Nic się nie dzieję, bez przyczyny . Dzięki Panu z utęsknieniem czekam na wiosnę, nie kłócę się tak z ludźmi , idę na kompromisy i może w końcu zakocham się z wzajemnością ;-) Leki może zmniejszają ochotę na przyjemności w łóżku, ale jeśli się kogoś kocha, żaden psychotrop tego nie zatrzyma ! Co by nie było w życiu trzeba iść za ciosem, wierzyć marzeniami, i Pan mnie przy tym trzyma za co Panu dziękuję z całego serca ! Polecam tego Pana każdemu kto czuje , że ma zranioną duszę !

Pisze w jakims sensie jakow spomnienie z odleglej przeszlosci. Bylam pacjentka dra Wilka ponad 10 lat temu. Stad nie potrafie przypomniec sobie ceny wizyty, ale nie byly to ajkies szczegolnie odstawjace od przecietnych ceny. Pamietam jednak przede wszytskim rzeczowego faceta, ktora kilkakrotnie wkurzyl mnie do granic moich mozliwosci, bo w swoim chorym umysle nie umialam pogodzic sie z tym, ze jestem po prostu chora. Znalazl metode na mnie, w przeciwienstwie do trzech innych lekarzy, ktorzy wczesniej usilowali mnie wyprowadzic na prota. I - nie zartuje, piszac te slowa - uratowal mi zycie. Chwilami kontrowersyjny (bo mowil niezupelnie to, co chcialam wowczas uslyszec); szczery do bolu, cieply i bardzo profesjonalny. NA dobra sprawe moge powiedziec, ze zawdzieczam mu to, co teraz mam (przyzwoite,pogodne zycie, dwoje dzieci, szczesliwy zwiazek, spelnienie zawodowe i malzenskie). Bo przeciez moglabym tego w ogole nie miec. Dziekuje. I polecam z calych sil.

Niestety, nie polecam. Byłam u tego learza 1 raz z uwagi na przedłużaące się stany lękowe. Zalecił 2 proszki, w tym 1 silnie uzależniający, ostrzegł, że może uzależniać. W nocy, po zażyciu proszków zemdlałam - chyba jedyny raz w życiu. Mąż bardzo się wystraszył. Uznał że to skandal, że zapłaciłam 300 zł za wizytę, po której takie rzeczy się dzieją. ("odleciałam" na kilanaście minut) Na drugi dzień zadzwoniłam do lekarza i opowiedziałam o całej sytuacji. Powiedział, że najwyraźniej zaszkodziło mi połączenie 2 leków i jeden z nich polecił mi zażywać rano, a nie wieczorem, jak powiedział podczas wizyty. Nie przeprosił...

Cudowny lekarz,bardzo dobry specjalista.Diagnoza trafna od razu,pomoc natychmiastowa i skuteczna.Polecam!A Panu,bardzo dziękuję za cierpliwość.

tor leczy mego syna skutecznie od kilkunastu lat kiedy inni lekarze nie mogli lub nie chcieli już podejmować się leczenia. Dziwi mnie, że ktoś po jednorazowej wizycie ma już tak "bardzo wyrobione zdanie" o lekarzu. Może tak samemu spojrzeć najpierw w lustro ?

Doskonały lekarz. Poleciłabym go każdemu. Mimo że kilka lat temu byłam jego pacjentką, nie zapomnę jego podejścia, zrozumienia, uprzejmości, nie mówiąc o kompetencjach i skuteczności leczenia. Panie Doktorze, dziękuję i życzę wiele dobra.

Pan doktor to osoba kompetentna, uprzejma i cierpliwa. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy objawy, przebieg i skutki choroby. Informuje jakie są też jej konsekwencje i rokowania. Poświęca na rozmowę tyle czasu ile jest potrzebne. Szczerze polecam wszystkim pacjentom Pana doktora. Szczerze polecam Pana doktora.

Szczerze polecam Pana doktora.

Panie Doktorze. Dziékujemy za pomoc, leczenie i spokojná, wywazona refleksjé. Niech Pan nie przejmuje sié ludmi zawistnymi i glupimi. Mojej rodzinie przychylil Pan nieba.

Pozdrawiam. Byłem wczoraj na odwiedzinach po obiadowy wypad do lekarza. I sobie myślę, a wpadnę: mówię do lekarki elo, witam, ona do mnie: witam, witam. Rozmowa super płynie, jesteśmy razem 4 miesiące już, aż do dziś bo mnie wkurzyła i wyszedłem z domu wkurzony, idę do kibelka z laptopem i piszę właśnię tę recenzję juŻ. KURNA CAPSLOK MI SIĘ ZACIOŁ JAK TO WYŁONCZYĆ XDDDDD JD

A mnie się zdaje, że ktoś Pana Panie Doktorze chce takimi opiniami zdyskredytować. Ja mam zupełnie inne, bardzo dobre zdanie. Pozdrawiam.