dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

korzystam z pomocy tego Doktora od wielu lat. Gdyby nie to moje i mojej rodziny funkcjonowanie byloby nie do zniesienia

Nie wiem naprawde co oczekuja wpisane poprzednio osoby od psychiatry ale chyba nie jest to leczenie. Ja mam odmienne zdanie. Polecam Pana Doktora.

oddany profesjonalista, dla którego liczy się pacjent a nie pieniądze, kompetentny.........wierutne bzdury, za wizytę 10 minutową bierze 250zł, wychodzi się od niego w gorszej depresji, niż weszło

Ostanie opinie o dr Wilku moge traktowac tylko w kategoriach zlosci albo pijanego belkotu kogos przed polnoca kogos, to nie dostal od Doktora czegos co bylo "trefne". Ja mam zupelnie odmienne zdanie od tych ostatnich wwpisow. Zastanowcie sie po co idziecie do psychiatry. A inwektywy ?..... Szkoda komentarza.

Nawet jak ta opinia jest troche na wyrost, to sami przekonacie sie, ze ten wyrost bedzie dla was dobrym wspomnieniem z Doktorem. Oby takich wiecej.

Człowiek niezwykle kompetentny. Przede wszystkim bardzo dobrze dobrał mi leki, na tyle, że mój organizm zaakceptował je bez skutków ubocznych( oczywiście zmniejszonego libido nie da się nie uniknąć). Człowiek który poprawia humor i nastrój swoją wiedzą i podejściem do drugiego człowieka. Dzięki niemu mogę spokojnie pracować, podróżować, poznawać nowych ludzi i niezwykle troszczyć się o tych na których naprawdę mi zależy. Dzięki niemu nie zrezygnowałem z zasad i wartości , którymi starałem się kierować w życiu. Jest na pewno lepiej ale do perfekcji stanu psychicznego jeszcze trochę brakuje. Jest to człowiek który choć przepisuje receptę, wie doskonale że do pełni zdrowia potrzeba silnej woli pacjenta i zmiany nastawienia do pewnych sytuacji. Leczę się u tego Pana 8 miesięcy i mam nadzieję, że przyszła wizyta będzie tylko formalnością. Moja droga do Pana Wilka została naznaczona poprzez porażki miłosne, częste kłótnie z innymi, zbyt wysokie wymagania wobec własnej osoby, kompleksy. Choć miałem zaburzenia depresyjne, Pan Wilk wykluczył u mnie depresję. Stwierdził, że mam zbyt negatywnie nastawiam się do świata. Miał rację....negatywne doświadczenia ranią dusze i ona krwawi. Nic się nie dzieję, bez przyczyny . Dzięki Panu z utęsknieniem czekam na wiosnę, nie kłócę się tak z ludźmi , idę na kompromisy i może w końcu zakocham się z wzajemnością ;-) Leki może zmniejszają ochotę na przyjemności w łóżku, ale jeśli się kogoś kocha, żaden psychotrop tego nie zatrzyma ! Co by nie było w życiu trzeba iść za ciosem, wierzyć marzeniami, i Pan mnie przy tym trzyma za co Panu dziękuję z całego serca ! Polecam tego Pana każdemu kto czuje , że ma zranioną duszę !

Panie Doktorze! Dziękujemy całą rodziną za opiekę i pomoc. Proszę nie przejmować się ludźmi Panu nieżyczliwymi

Panie Doktorze!

Ze zdumieniem przeczytałem ostatnie dwie opinie o Panu Doktorze. Przeczytajcie lepiej dużo wcześniejsze o nim opinie. Nie leczy zwolnieniami L4 ani nie jest podatny na manipulacje. Spotkałem opinie te również na innych stronach tych samych osób, w tym samym czasie pisanych. Ktoś Pamu chce chyba zszargać opinię. Ja znam do od zupełnie innej strony jako profesjonalistę i doktora, który chce "przychylić nieba" choremu. Podkreślam "choremu" a nie manipulantowi

Czytając opinie o doktorze Wilku, Janie Wilku, psychiatrze, jako o człowieku sympatycznym , zastanawiałem się, czy na pewno chodzi o tę samą osobę. Niestety, to człowiek zarozumiały, niesympatyczny, potrafiący doprowadzić nie tylko pacjenta do rozstroju nerwowego, ale również upokorzyć jego rodzinę. Przełożeni powinni lepiej przyjrzeć się jego pracy w klinice psychiatrycznej w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Może i wiedzę ma, ale niestety gbur. Radzę szukać kogoś, kto nie niszczy pacjentów zleconych za państwowe pieniądze. Potrafi trzymać krótko nawet tak kompetentne osoby, jak podwładnych, którym nie wolno bez jego zgody rozmawiać z pacjentem lub rodziną. Potrafi wyprosić z pokoju, jeśli to nie jest prywatna wizyta.

Witam wszystkich, to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana. Nikt nigdy mnie tak przedmiotowo nie potraktował-pan "doktor" zapisał sobie moje dane na jakiejś zwykłej kartce, zadał kilka zdawkowych pytań, nie przeprowadził żadnego badania, nie dał diagnozy, proponował mi jedynie szpital, potrzebowałam L4, powiedział,że nie ma umowy z NFZ i nie wystawia zwolnień, jak zapytałam co mam zrobić to wzruszył ramionami i powiedział "nie wiem". Za to wszystko zażyczył sobie 250zł (!!!) Byłam kompletnie rozbita, ze łzami w oczach, cała trzęsąca się i nie usłyszałam ani jednego dobrego słowa...Po tej wizycie, która trwała 10 minut wróciłam do domu w gorszym stanie niż z niego wyszłam...Oby takich "lekarzy" jak najmniej-wybór należy do Was...