dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

3,9
3,9

pochodze z lipna leczylem sie u doktora ktory pomogl w chorobie z ktora 20 lat walcze fakt ze nie mozna kazdego lekarza chwalic ze jest bardza dobry a teg doktora polecam wszystkim ludzia chorym na nerwice i nie ma sie czego wstydzic ze mamy taka chorobe .do tych co zle pisza o doktorze jednego dnia z choroby sie nie da wyleczyc albo chcesz oszukac doktora rzekoma choroba!!!!pozdrawiam krzysiek

Nawet jak ta opinia jest troche na wyrost, to sami przekonacie sie, ze ten wyrost bedzie dla was dobrym wspomnieniem z Doktorem. Oby takich wiecej.

Nie wiem naprawde co oczekuja wpisane poprzednio osoby od psychiatry ale chyba nie jest to leczenie. Ja mam odmienne zdanie. Polecam Pana Doktora.

Skąd te opinie pozytywne,chyba se doktór sam napisał.Nie leczy tylko wysyła do szpitala. Nieuprzejmy ,bez paragonu 3 stówy za 15 min.....................................................................................................................................................

korzystam z pomocy tego Doktora od wielu lat. Gdyby nie to moje i mojej rodziny funkcjonowanie byloby nie do zniesienia

Leczę się u dr od niedawna i jest to lekarz który swietnie dobrał mi leki. Dzieki jego podejściu do mojego załamania(miałam podejrzenie nowotworu-oczywiście była to diagnoza mylna i nie potrezbna była operacj)wiem że teraz będzie coraz lepiej, że pomoże mi stanać na nogi i odzyskać siłę jaką miałam do życia 5miesięcy temu. Dzięki niemu powoli powracam do zdrowia psychicznego! Dziękuję doktorze!MK

Nie polecam .......................................................................................................................................................................................................................................................................................

Panie Doktorze ! Dzikujemy wraz z ca a rodzn na pomoc, ktrej inni specjaliđci nie bardzo chcieli sie udzielic. Sadurscy

Panie Doktorze !
Sadurscy

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Panie Doktorze! Dziękujemy całą rodziną za opiekę i pomoc. Proszę nie przejmować się ludźmi Panu nieżyczliwymi

Panie Doktorze!