dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

Niestety, nie polecam. Byłam u tego learza 1 raz z uwagi na przedłużaące się stany lękowe. Zalecił 2 proszki, w tym 1 silnie uzależniający, ostrzegł, że może uzależniać. W nocy, po zażyciu proszków zemdlałam - chyba jedyny raz w życiu. Mąż bardzo się wystraszył. Uznał że to skandal, że zapłaciłam 300 zł za wizytę, po której takie rzeczy się dzieją. ("odleciałam" na kilanaście minut) Na drugi dzień zadzwoniłam do lekarza i opowiedziałam o całej sytuacji. Powiedział, że najwyraźniej zaszkodziło mi połączenie 2 leków i jeden z nich polecił mi zażywać rano, a nie wieczorem, jak powiedział podczas wizyty. Nie przeprosił...

panu już podziękujemy..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

wizyta 5 minutowa kosztuje 400 zł !!!!!!!!!!!!!!!! jest niesympatyczny, traktuje każdego z góry, ma manię wyższości !!! Nie polecam !!

wizyta 5 minutowa kosztuje 400 zł !!!!!!!!!!!!!!!!
jest niesympatyczny, traktuje każdego z góry, ma manię wyższości !!!
Nie polecam !!

Doskonały lekarz. Poleciłabym go każdemu. Mimo że kilka lat temu byłam jego pacjentką, nie zapomnę jego podejścia, zrozumienia, uprzejmości, nie mówiąc o kompetencjach i skuteczności leczenia. Panie Doktorze, dziękuję i życzę wiele dobra.

Pozdrawiam. Byłem wczoraj na odwiedzinach po obiadowy wypad do lekarza. I sobie myślę, a wpadnę: mówię do lekarki elo, witam, ona do mnie: witam, witam. Rozmowa super płynie, jesteśmy razem 4 miesiące już, aż do dziś bo mnie wkurzyła i wyszedłem z domu wkurzony, idę do kibelka z laptopem i piszę właśnię tę recenzję juŻ. KURNA CAPSLOK MI SIĘ ZACIOŁ JAK TO WYŁONCZYĆ XDDDDD JD

Bardzo słaby lekarz, niekompetentny i nietaktowny. Nie wnika w przyczyny problemu ze zdrowiem, po prostu przepisuje leki, które tuszują objawy. Przy depresji i lękach, które później zdiagnozowano jako chorobę dwubiegunową przepisał mi Neurol, który tylko mnie starszliwie uzależnił. Odstawienie tego leku było dla mnie wielotygodniową męczarnią. Na moje pytanie pytanie - jak długo najprawdopodobniej będę musiała brać ten lek - odpowiedział, że niestety nie wie, po czym sobie "zażartował" - że pewnie długo, bo przecież psychiatrzy muszą z czegoś żyć (!). Jeżeli cenicie swoje zdrowie, czas, pieniądze i nie chcecie "eksperymentować" z lekami, omijajcie tego lekarza.

Świetny lekarz,profesjonalista.Miły i sympatyczny.Trafnie stawia diagnozę,nie pozwala się oszukiwać.Zna najnowocześniejsze metody leczenia.Genialny psychiatra.

Pan doktor to osoba kompetentna, uprzejma i cierpliwa. Dokładnie wyjaśnia i tłumaczy objawy, przebieg i skutki choroby. Informuje jakie są też jej konsekwencje i rokowania. Poświęca na rozmowę tyle czasu ile jest potrzebne. Szczerze polecam wszystkim pacjentom Pana doktora. Szczerze polecam Pana doktora.

Szczerze polecam Pana doktora.

"Szanowny" Doktor uważa się za Boga, a niestety nie jest nieomylny. Jest TYLKO dobrym manipulantem. Współczuję chorym pacjentom. Zdecydowanie nie polecam!