dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

pochodze z lipna leczylem sie u doktora ktory pomogl w chorobie z ktora 20 lat walcze fakt ze nie mozna kazdego lekarza chwalic ze jest bardza dobry a teg doktora polecam wszystkim ludzia chorym na nerwice i nie ma sie czego wstydzic ze mamy taka chorobe .do tych co zle pisza o doktorze jednego dnia z choroby sie nie da wyleczyc albo chcesz oszukac doktora rzekoma choroba!!!!pozdrawiam krzysiek

Pisze w jakims sensie jakow spomnienie z odleglej przeszlosci. Bylam pacjentka dra Wilka ponad 10 lat temu. Stad nie potrafie przypomniec sobie ceny wizyty, ale nie byly to ajkies szczegolnie odstawjace od przecietnych ceny. Pamietam jednak przede wszytskim rzeczowego faceta, ktora kilkakrotnie wkurzyl mnie do granic moich mozliwosci, bo w swoim chorym umysle nie umialam pogodzic sie z tym, ze jestem po prostu chora. Znalazl metode na mnie, w przeciwienstwie do trzech innych lekarzy, ktorzy wczesniej usilowali mnie wyprowadzic na prota. I - nie zartuje, piszac te slowa - uratowal mi zycie. Chwilami kontrowersyjny (bo mowil niezupelnie to, co chcialam wowczas uslyszec); szczery do bolu, cieply i bardzo profesjonalny. NA dobra sprawe moge powiedziec, ze zawdzieczam mu to, co teraz mam (przyzwoite,pogodne zycie, dwoje dzieci, szczesliwy zwiazek, spelnienie zawodowe i malzenskie). Bo przeciez moglabym tego w ogole nie miec. Dziekuje. I polecam z calych sil.

jest bardzo dobrym specjalistą;gdy się do Niego zwróciłam o pomoc byłam baaardzo pogrążona moją chorobą,mimo że wczesniej skorzystałam z pomocy innego lekarza..powinnam w tym miejcsu napisać do czego doprowadziła mnie ta pomoc lekarska.Nie jestem jeszcze gotowa na takie rozdrapywanie ran.Gdyby nie dr Wilk,który udzielił mi natychmiastowej pomocy to nie wiem jaki byłby finisz mojej choroby.Jest lekarzem zasługujacym na miano lekarza,etycznego-pacjent jest dla niego bardzo wazny.Polecili mi go znajomi,ich opinia o dr Wilku sprawdziła się.Ja leczę sie na depresję,jesli ktoś szuka skutecznego leczenia-to tylko do niego.Ja i moja rodzina bedziemy mu wdzieczni do końca naszych dni i jeszcze dłużej.

Genialny lekarz bardzo sympatyczny zwróciłam się do niego o pomoc...Po rozmowie skierował mnie do psychologa na badania nie chciał pieniędzy za wizytę.

Moze tenedencyjnie, ale szczerze.Jesli szukacie dobrego psychiatry to polecam.

Moze tenedencyjnie, ale szczerze.Jesli szukacie dobrego psychiatry to polecam.

nie pomógł, nie wyjaśnił przebiegu choroby. wizyta krótka i byle jaka z bardzo dużym jej kosztem i bez wydania reszty! nie włączona kasa fiskalna. Pazerność!

Polecam ludziom w potrzebie i chorobie. Nie wiem skad takie radykalne opinie o Doktorze. Dla mnie jest on wzorem lekarza;

Moja żona była u niego dwa tygodnie w szpitalu, źle zdaignozowł chorobe po szpitalu była w takim samym stanie jak przed. Naszczęście byliśmy potem u profesora w Poznaniu po jednej 15 minutowej wizycie dobrał odpowiednie leki i jest teraz dobrze. Powinen się zastanowić nad zmianą pracy.

Fantastyczny człowiek,i bardzo dobry lekarz,naprawdę z powołania.Leczyłam się kilka lat,ze znakomitym efektem.Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Akurat dobrze mnie prowadzi i realnie moge funkcjonowac