dr n. med. Jan Wilk

3,9
3,9

potwierdzam wpis poprzedniego pacjenta. polecam

potwierdzam wpis poprzedniego pacjenta. polecam

panu już podziękujemy..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Zgadzam sie z pozytywnymi opiniami o tym Doktorze. Lepiej nie szkukac i niego tego, czego psychiatra nie moze i nie powinien robic.

Polecam ludziom w potrzebie i chorobie. Nie wiem skad takie radykalne opinie o Doktorze. Dla mnie jest on wzorem lekarza;

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Doktora. Akurat dobrze mnie prowadzi i realnie moge funkcjonowac

Polecam. W odróznieniu od ostatnich dwóch ocen leczę siś u Pana Dpktora kilkanaście lat. Rzetelny, oddany pacjentowi i konkretny. Jasno, wyczerpująco i fachowo prowadzi terapię. Rzeczywiście, nie lubi "naciągaczy" i kombinatorów. Nie wierzcie frustratom.

Opinia moja jest stronnicza jak kazda. Po prosu jest to dobry psychiatra.

Opinia moja jest stronnicza jak kazda. Po prosu jest to dobry psychiatra.

Fantastyczny człowiek,i bardzo dobry lekarz,naprawdę z powołania.Leczyłam się kilka lat,ze znakomitym efektem.Polecam.

nic ie mogę napisać o sposobie leczenia gdyż potzrebowałam tylko zaświadczenia o stanie zdrowia psychicznego a że z nim wszystko ok tylko pogadaliśmy. wydaje się być bardzo sympatyczny a napewno konkretny i rzeczowy.

Potrafi wysluchac, pomaga i nie tylko leczy ale i kosultuje dla innych lekarzy.

Potrafi wysluchac, pomaga i nie tylko leczy ale i kosultuje dla innych lekarzy.