dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

3,9
3,9

Zdziwiłam się, że można tak rozmawiać z psychiatrą. Moze inaczej wyobrazałam sobie taka wizytę, ale czuje sie lepiej a to dla mnie najważniesze.

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy a nie czarowania to polecam

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy a nie czarowania to polecam

Kompetentny, rzeczowy, bez zadecia, spokojnie wyjasnil pytania

Kompetentny, rzeczowy, bez zadecia, spokojnie wyjasnil pytania

kompetentny, konkretny a poza tym pomaga

kompetentny, konkretny a poza tym pomaga

Moja żona była u niego dwa tygodnie w szpitalu, źle zdaignozowł chorobe po szpitalu była w takim samym stanie jak przed. Naszczęście byliśmy potem u profesora w Poznaniu po jednej 15 minutowej wizycie dobrał odpowiednie leki i jest teraz dobrze. Powinen się zastanowić nad zmianą pracy.

Rzeczowy, kompetentny, świetny lekarz, uroczy

Rzeczowy, kompetentny, świetny lekarz, uroczy

nieuprzejma osoba, której zależy tylko na pieniądzach. niekompetentny i absolutnie nie wzbudzający zaufania. nie rozumiem skąd biorą się te pozytywne opinie... pan doktor nie był kompletnie w stanie mi pomóc z problemem z którym się do niego zwróciłam

jestem załamana!!!!!!!!!!!!!! mój chłopak po wizycie u Pana Wilka próbował odebrać sobie życie. Szukał pomocy, rozmowy....wsparcia....dostał dwie recepty i poradę: "Każdy w dzisiejszych czasach ma stres!!!!!!! Musi Pan się nauczyc radzić sobie z nim!!!!!!!!!!!!!" Czy tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak mi słów........

Czy tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brak mi słów........

nie pomógł, nie wyjaśnił przebiegu choroby. wizyta krótka i byle jaka z bardzo dużym jej kosztem i bez wydania reszty! nie włączona kasa fiskalna. Pazerność!

Ne po;ecam nikomu, szkoda pieniędzy,wyzyta chorego trwała osiem minut,potem była dyskusja rodziny wraz zchorym, trwała dwadzieścia minut.Moim zdaniem przwz osiem minut nie zdążyło by się wypowiedzić co się jadło na śniadanie.