dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

nic ie mogę napisać o sposobie leczenia gdyż potzrebowałam tylko zaświadczenia o stanie zdrowia psychicznego a że z nim wszystko ok tylko pogadaliśmy. wydaje się być bardzo sympatyczny a napewno konkretny i rzeczowy.

Rzeczowy, kompetentny, świetny lekarz, uroczy

Rzeczowy, kompetentny, świetny lekarz, uroczy

wybitnie kompetentny lekarz; delikatny, ale stanowczy gdbydym miala jeszcze raz korzystac z uslug psychiatry, zdecydowanie ponownie wybiore dr wilka

wybitnie kompetentny lekarz; delikatny, ale stanowczy

Bardzo dobry lekarz. Na początku wydawał mi się ostry,stanowczy.Po kolejnej rozmowie z lekarzem i przeanalizowaniu zachowań mojego męża zrozumiałam na czym polega jego choroba .Teraz wiem jak z mężem postępować, by mną nie manipulował.Uważam ,że jest bardzo dobrym specjalistą,a dyscypliną i uporem można wiele zdziałać.

Lekarz o Wielkim Sercu.Świetny specjalista.Kompetentny i konkretny.Poświęca dużo czasu dla pacjenta.Niesamowity,wspaniały, bardzo sympatyczny człowiek.Mimo problemów wizyta u tego lekarza to przyjemność.Zastosowanie odpowiedniego profesjonalnego leczenia i rozmów przywraca radość życia.Zawdzięczam Panu Doktorowi bardzo wiele.

kompetentny, konkretny a poza tym pomaga

kompetentny, konkretny a poza tym pomaga

Kilka ładnych lat leczę się u tego psyciatry i nie rozumiem frustratów nie wiem czego wyobrazających sobie po jednej wizycie u psychiatry. To nie jest sklep z życzeniami. Czasem terapia boli tak jak życie.

Zdziwiłam się, że można tak rozmawiać z psychiatrą. Moze inaczej wyobrazałam sobie taka wizytę, ale czuje sie lepiej a to dla mnie najważniesze.

Doktor, który uważa, że wie dużo a wie bardzo mało przynajmniej w pewnych dziedzinach. Są inni, na szczęście mądrzejsi

Dzięki rozmowom z Panem Doktorem zobaczyłam siebie z innej, nieznanej mi strony. Poprawiły się też moje relacje w rodzinie i w pracy.