dr n. med. Jan Wilk

Psychiatra

LEKARZ O WIELKIEJ WIEDZY I LUDZKIM SERCU

LEKARZ O WIELKIEJ WIEDZY I LUDZKIM SERCU

Polecam. Jesli chcecie pomocy i zrozumienia.

Polecam. Jesli chcecie pomocy i zrozumienia.

Nie warto. Podważa zdanie innych a sam chyba niewiele wie

Nie warto. Podważa zdanie innych a sam chyba niewiele wie

Tego oczekiwalam. Polecam. Fachowiec i z odpowiednim podejsciem do pacjenta i jego problemow.

POLECAM.Jest bardzo dobrym lekarzem.Leczę się u doktora kilka lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Polecam. W odróznieniu od ostatnich dwóch ocen leczę siś u Pana Dpktora kilkanaście lat. Rzetelny, oddany pacjentowi i konkretny. Jasno, wyczerpująco i fachowo prowadzi terapię. Rzeczywiście, nie lubi "naciągaczy" i kombinatorów. Nie wierzcie frustratom.

Ne po;ecam nikomu, szkoda pieniędzy,wyzyta chorego trwała osiem minut,potem była dyskusja rodziny wraz zchorym, trwała dwadzieścia minut.Moim zdaniem przwz osiem minut nie zdążyło by się wypowiedzić co się jadło na śniadanie.

jestem załamana!!!!!!!!!!!!!! mój chłopak po wizycie u Pana Wilka próbował odebrać sobie życie. Szukał pomocy, rozmowy....wsparcia....dostał dwie recepty i poradę: "Każdy w dzisiejszych czasach ma stres!!!!!!! Musi Pan się nauczyc radzić sobie z nim!!!!!!!!!!!!!" Czy tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak mi słów........

Czy tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brak mi słów........

polecam doktora Wilka tym,ktorzy maja problem. Wyslucha, pomoze i jkak dla mnie, zmienia stereotypy myslenia o psychiatrach i zdrowiu.

Mialam inne wyobrazenie o pschiatrach. Po wizycie u doktora jestem mile zaskoczona.