dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

trudno powiedzić pacjentowi czy lekarz jest dobry w swoim fachu. Można określić to po tym jak szybko dochodzi się do siebie i czy wogóle mozna się szybko "uwolnić" od lekarza. Generalnie najłatwiej ocenic jest konkretne posunięcia. Tylko pan doktor wie czy dobrze leczy więc trzeba zaufać.Cena wizyty - bardzo wysoka. Ale cóż trzeba nie chorować -chory nie ma wyjścia.Z pewnością pan doktor nie wmawia swoim chorym że cierpią na choroby psychiczne co jest wielkim plusem i słucha co się do niego mówi.

Prawdziwy lekarz specjalista. Godny polecenia.

Prawdziwy lekarz specjalista. Godny polecenia.

Leczę się już ponad 10 lat. Jestem zadowolona. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam operacji tarczycy.

Lekarz z powołania.Dokładny, grzeczny ,szuka przyczyny choroby,zależy mu na tym by pomóc pacjentowi,opiera się zawsze na wynikach badań nie na intuicji. Gorąco polecam.

kompleksowe podejście do pacjenta, bardzo wnikliwy wywiad, dokładne wyjaśnienie problemu - polecam gorąco

Bardzo dobry lekarz, mozna tylko dalej polecic

Bardzo dobry lekarz, mozna tylko dalej polecic

Przeprowadza bardzo długi wywiad na temat przebytych chorób, poświęca pacjentowi dużo czasu, odpowiada bardzo wyczerpująco na zadane pytanie, godny polecenia.