lekarz Janusz Paliga

polecam świetny lekarz, prowadzi moją trzecią ciążę i wszystko jest ok.

polecam świetny lekarz, prowadzi moją trzecią ciążę i wszystko jest ok.

Bardzo dobry lekarz!!! prowadził moją całą ciąże, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy! naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego! POLECAM!!!

Odwiedzam dr. już od wielu lat zarówno w gabinecie prywatnym jak i w przychodni(jestem tam objęta ogólnopolskim programem przeciwdziałania rakowi szyjki macicy),jest tak samo kompetentny, sympatyczny i dyskretny bez względu na miejsce wizyty. Ze zrozumieniem potrafi wytłumaczyć każdy nurtujący problem. Polecam.

bardzo kompetentny lekarz, wzbudzający zaufanie,dbający o pacjęta

bardzo kompetentny lekarz, wzbudzający zaufanie,dbający o pacjęta

Zawsze jest tak,że niekażdy lekarz każdemu odpowiada. Ja chodziłam do wielu lekarzy i nikt nie wytłumaczył mi leczenie tak jak on, Jetsem w 4 miesiącu ciąży , właśnie w tym miesiącu zaczęłam do niego chodzić. Jest rewelecyjny nie zrobił i problemu z tego,że zmieniłam lekarza,wręcz przeciwnie potraktowł mnie miło i ciepło. pozdrawiam i polecam tego lekarza...

Bardzo kulturalny, odpowiedzialny , a przy badaniu pacjentki dyskretny. Polecam każdej kobiecie. Super lekarz!

Bardzo uprzejmy,miły,kompetentny.bardzo mi pomógł,chodzę do niego od lat.

Bardzo uprzejmy,miły,kompetentny.bardzo mi pomógł,chodzę do niego od lat.

Raz byłam i już wystarczy mi do końca życia!!

Raz byłam i już wystarczy mi do końca życia!!

Ja od samego poczatku chodze do Paligi...i narzekac nie moge, pierwsza ciaze poprowadzil znakomicie jak wystapily jakies problemy odrazu robil wszystko zeby bylo wszystko dobrze, przy drugiej ciazy tez sie bardzo staral...jednak nie zawsze starania pomoga...poronilam ale w tym dniu w srodku nocy dzwonilam do niego i prosilam o pomoc doradzil co mam robic i gdzie sie zglosic, gdyby nie on w pewnych sytuacjach mogla bym miec teraz nie ciekawa sytuacje, a jesli chodzi o jego nastroj, jest tylko czlowiekiem, nie musi ciagle sie usmiechac itd, czasem nam kobieta tez nalezy sie ochrzan od lekarza za to co robimy ze swoim cialem, ogolnie jest lekarzem bardzo dobrym
P.S.nawet odbieral moj porod :D a 3 lata temu prowadzil moja ciaze

Prowadził moją ciążę i pomimo tego, że chodziłam do przychodni nie mogę nic złego powiedzieć. Ale co do humoru muszę przyznać, że lekarz też miewa gorsze dni.