lekarz Janusz Paliga

Zdecydoawnie polecam!Chodziłam do różnych ginekologów w raciborzu, ale tyllko on wzbudził totalne zaufanie i bardzo dobre podejście do pacjentki!

Zdecydowanie polecam :)) Chodzę do niego od 8 lat i jeszcze mnie nie zawiódł :))

Polecam,naprawdę jest bardzo dobrym lekarzem

Polecam,naprawdę jest bardzo dobrym lekarzem

Do innego nie chodzę, jestem zadowolona

Do innego nie chodzę, jestem zadowolona

Mogę powiedzieć, że to "MÓJ LEKARZ". Zawsze pomoże, o każdej porze. Polecam wszystkim! jest moim lekarzem już od 15 lat.

Chodziłam do niego podczas ciąży. Świetny lekarz! Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentki, nie czuć skrępowania, jest dokładny. Polecam!

Jest lekarzem z powołania, prowadził mnie, siostrę a teraz szwagierkę przez całą ciążę i jesteśmy wszystkie z doktora zadowolone :))

prowadził moje 2 ciąże, przy drugiej miałam od 5-tego miesiąca problemy, był na każdy mój telefon (nawet na komórkę) gotowy otworzyć gabinet - nawet w długi weekend - bez cienia zniecierpliwienia, a po porodzie sam powiedział że mogę do niego dzwonić jeśli będę zaniepokojona sobą lub dzieckiem, musiałam skorzystać bo szwy nie trzymały - też mi pomógł - polecam

7 tygodni chodziłam z martwą ciążą. W tym czasie byłam u niego 2 razy...

7 tygodni chodziłam z martwą ciążą. W tym czasie byłam u niego 2 razy...

Prowadził moje 2 ciąże. Odpowiadał cierpliwie na wszyskie nurtujące mnie pytania. Przeprowadzał wiele kontronych badań gdy uważałam że coś jest nie tak aby nie uspokoić