lekarz Janusz Paliga

bez komentarza najlepszy lekarz jest uprzejmy mily jestem z niego bardzo zadowolona a jesli chodzi o opinie negatywne ,czasami natura wie co wyeliminowac wiec uwazam ze niemozna miec pretensji do pana doktora ten lekarz ratuje w kazdej sytuacji

Bardzo ardzo dobry lekarz POLECAM... Prowadził moją pierwszą ciążę od poczatku do konca , gdy sie okazalo ze jest cos nie tak to od razu "dmuchał na zimne"... wytłumaczył mi wszystko tzn jak przebiega ta choroba jak sie ja leczy w ciazy i u dziecka wszystkie informacje dostalam podane jak na"tacy"

Rewelacyjny lekarz,godny zaufania,zawsze pomocny,nigdy nie odmówił pomocy.

Rewelacyjny lekarz,godny zaufania,zawsze pomocny,nigdy nie odmówił pomocy.

Lekarz godny polecenia, chodzę do niego od lat. Prowadził moją ciąże dobrze, udostępnia nr tel kom i można dzwonić. Pomógł mi nie raz gdy było to potrzebne. W porównaniu z innymi nie jest drogi. Polecam!

Prowadzi moj ciąże jak naraize jestem bardzo zadowlona. PRzy 1 wizycie podal mi od razu swoej nr kom na ktory moge dzwonic o kazdej porze dnia i nocy. Odpowiada na kazde pyt. Pomaga wyslucha. Czasami jest taki nie w humorze ale to tez czlowiek i nie zawsze musi tryskac dobrym humorem. Ogolnie polecam :)

Gdybym znowu zaszła w ciążę to napewno prowadziłabym ją u tego lekarza,mam do niego zaufanie za miłe podejście do pacjentki i profesjonalizm:)))

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę z problemem który spotkał poraz pierwszy. Mimo że nie miał na początku pojęcia co ze mną zrobić bardzo fachowo podszedł do problemu, doczytał i douczył się. Skierował mnie do kliniki, gdzie otrzymałam fachową pomoc. Jest to lekarz, który "dmucha na zimne". O każdej porze dnia i nocy mogłam do niego zadzwonić. Wiele mu zawdzięczam. Takich lekarzy więcej!

LEKARZ PALIGA-DOBRY FACHOWIEC ALE BYWA NIE UPRZEJMY A NAWET NIE KULTURALNY KILKA RAZY MNIE URAZIŁ ,NIE ODPOWIADA FACHOWO NA ZADANE PYTANIA .PRYWATNIE BARDZO ZAANGAZOWANY W TO CO ROBI PAŃSTWOWO-OLEWKA.

Wspaniały lekarz prowadził moją bliźniaczą ciąże, godny zaufania naprawdę polecam załatwił klinikę wszystko sam ja nie musiałam nic robić i mogłam dzwonić o każdej porze i myślę że nie kasuje dużo za wizytę

Widać, że już nie jest lekarzem z powołania...niestety jak dla mnie nie jest wart zaufania. Twierdzi, że wszystko gra a okazuje się później, że jednak jest inaczej. Przy nim miałam ciążę obumarłą a potem kasował pieniądze i nic nie robił zupełnie mnie olewał. Nie widział nawet u mnie polipów na jajnikach mimo iż moje jajniki wyglądały jak ser!!tydzień po ostatniej wizycie u niego przeżyłam szok u innego lekarza jak pokazał mi moje jajniki na usg i powiedział, że choroba trwa już kilka lat!!!!