dr n. med. Janusz Siarkiewicz

1,9
1,8
1,7
1,7

Doktor robił wrażenie jakbyśmy mu strasznie zawracali głowę swoją wizytą.Zostawił nas bez odpowiedzi na stawiane pytania.Nie zbadał dziecka.Stanowczo odradzam jako chirurga dziecięcego.

Dr.Siarkiewicz to nie miły ,gburowaty i dla niego liczy sie tylko kasa, a nie dobro pacjenta. Do dr.siarkiewicza pracujacego w szpitalu na działdowskiej trafiłam z córką z dwa dni wcześniej wykonanym badaniem usg kolana właśnie w tym szpitalu, badanie zlecone przez innego lekarz na dyżuże.Spojrzał na to badanie i na kartce napisał mi nr.tel do przychodni prywatnej na ulicy wolskiej,gdyz jak twierdił on zrobi bardziej dokładne,ale oczywiście za pieniądze - 150 zł.Poszłam z tym badaniem do pracowni RTG w szpitalu z zapytaniem czy mozna wykonać bardziej dokładne badanie usg kolana, ...

Do dr.siarkiewicza pracujacego w szpitalu na działdowskiej trafiłam z córką z dwa dni wcześniej wykonanym badaniem usg kolana właśnie w tym szpitalu, badanie zlecone przez innego lekarz na dyżuże.Spojrzał na to badanie i na kartce napisał mi nr.tel do przychodni prywatnej na ulicy wolskiej,gdyz jak twierdił on zrobi bardziej dokładne,ale oczywiście za pieniądze - 150 zł.Poszłam z tym badaniem do pracowni RTG w szpitalu z zapytaniem czy mozna wykonać bardziej dokładne badanie usg kolana, dostałam odpowiedź ze nie to jest bardzo dokładne i nie ma innego USG.
Czyli doktorek kierując mnie do prywatnej przychodni myslał tylko o swoim zarobku, a nie o tym aby pomóc mojej córce.
wiem że ja nie jestem pierwsza którą spotkała taka sprawa,dlatego ostrzegam innych :
DLA DOKTORA SIARKIEWICZA LICZA SIĘ TYLKO PIENIĄDZE....
nie dajcie się nabrać !!!

Odwiedziłam dr Sierkiewicza w związku z bólem stopy po nieprawidłowym naskoku, wszystkie objawy wskazywały na złamanie. Doktor polecił zrobienie rtg i usg (którego nie miałam w pakiecie) w związku z czym po wykonaniu zdjęcia rtg wróciłam do gabinetu, żeby przekonać się, że "nie ma żadnego urazu kostnego". Doktor namawiał na usg - stwierdził, że bez tego nie może zdiagnozować co mi jest i skwitował mnie słowami "wie Pani, spadł śnieg, trzeba uważać... polecam sodę i zimne okłady". W związku z tą diagnozą pojechałam na pogotowie, gdzie stwierdzono złamanie awulsyjne kości śródstopia, lekarz przyznał, że usg nie jest konieczne do stwierdzenia tego urazu - diagnoza padła ze zdjęcia rtg. W związku z czym odradzam wizyty o doktora Sierkiewicza, jest niedokładny, nie potrafi zdiagnozować po zdjęciu rtg, traktuję pacjentów przedmiotowo, namawia na dodatkowe koszty.

Na pierwszym miejscu stawia pieniądze, czuję się oszukany -zapłaciłem za usg i konsultację 210 pln do pełnej diagnozy potrzebna była jeszcze ocena grubości chrząstki szklistej w stawie kolanowym co by zajęło jemu około minuty , jako że byłem ostatnim pacjentem i kasa była zamknięta zaproponował następną wizytę. Żenada zdecydowanie odradzam, poza tym mało prfesjonalny

wspanialy lekarz z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. CIERPLIWY , SPOKOJNY, operacja lub zabieg tylko wtedy gdy nie na juz innej mozliwosci leczenia.Wszystko powie, wytlumaczy. mam do niego zaufanie. lekarz godny polecenia