lekarz Jarosław Cylkowski

1,8
1,8
1,7
1,6

lekarz straszny naciagacz,na drogiel leki wyciaga z szuflady lek .bez zadnego poywierdzenia za zakup leku u niego.kosztuje u pana doktora 200zł prosilem o tańszy zamiennik nawet nie chciał na ten temat rozmawiać nie polecam szkoda czasu.

Pan Jarosław Cylkowski jest bardzo niemiły, i mało uprzejmy dla pacjentów. Zwykły cwaniaczek, chamskie zachowanie wobec pacjentów i lekceważące podejście do nich, a do tego jest roztargniony . Kompletnie nie przygotowany do przyjmowania pacjentów. Więcej do niego nie pójdę. Nikomu nie polecam tego lekarza, powinien leczyć zwierzęta, a nie ludzi , których traktuje ich jak bydło. Za kogo on się uważa, za boga i cara?! Może i fachowcem jest w swojej dziedzinie, ale to nie wystarcza, należy być człowiekiem i wysłuchać pacjenta.

,,lekarz" który nie posiada kontaktu z pacjentem. Wizyta u tego specjalisty trwa ok 3 min. Nie wysłucha pacjenta, bo nie będzie wysłuchiwał życiorysów. Lekceważy pacjenta, wychodzi z gabinetu gdy pacjent jeszcze w nim przebywa. Przy bólu kolana i trudnościami z chodzeniem nie wystawi zwolnienia. Uzależnia to, od wykupienia drogiego leku hyaclon ok. 200zł x 3 zastrzyki. Komentuje , że nie stać pana... Nastawiony na szybki zysk firm farmaceutycznych, a nie na dobro pacjenta. Nie polecam na NFZ, może prywatnie jest inny? Chciałbym jak najszybciej zapomnieć o tym specjaliście.

Lekarz, który minął sie z powołaniem. Brak emaptii, zaangażowania, pogębienia sytuacji pacjenta. Sarkastyczny, nieuprzejmy (delikatnie powiedziane). Od sierpnia 7 razy skręciłam kostkę, co jest tym bardziej niebezpieczne w mojej sytuacji - ciąża. Nie zapoznał sie z moją dokumentacją medyczną (mam również inne choroby, które mogą mieć wpływ na zaistaniały stan rzeczy). Nie przedstawił mi możliwości leczenia/rehabilitacji kostki oprócz przepisania stabilizatora i porad w stylu "skakanie na skakance". Nie chcę cytować innych chamskich tekstów, które są dalekie od etyki lekarskiej. Nie polecam!

Witam z czystym sumieniem nie polecam mnie leczyl na co innego niz mialam . Njlepiej konsultowac swoje choroby z dwoma lekarzami i na szczescie tak zrobilam

Witam z czystym sumieniem nie polecam

Podpisuję się obiema rękami pod negatywami - chamstwo, brak zainteresowania pacjentem i jego dolegliwością- może dlatego, że wizyta na fundusz ale ona przecież też płatna!

Podpisuje się rękami i nogami pod negatywnymi opiniami na temat tego lekarza.Wyszlam od niego zdegustowana i rozstrzesiona,nigdy wiecej wizyt u tego pseudo lekarza!

"Lekarz" wulgaryny, chamski, bezczelny i absolutnie nie słuchający pacjęta. Podejście indywidualne u tego pana nie istnieje. Brak jakichkolwiek kompetencji. Po operacji jest gorzej niż przed, a chyba powinno być inaczej. Nie polecam w żadnym wypadku!

Zdecydowanie odradzam tego pana. Realacja pacjent-lekarz jest ponizej krytyki. Traktuje mnie jak gówniarza, a nie wiem czy nie jest mlodszy. Rzuca cwaniackimi tekstami. Dal recepte i ani slowa o tym co mi przypisal. Brak słów na prawdę. Zastrzyk oczywiscie nie tego samego dnia tylko kolejna wizyta. Nie słucha spostrzeżen pacjenta. ale prywatnie to oczywiscie wszystko od ręki. Na plus szybkość ,,schodzenia'' kolejki 15min chyb z 4-5 osób ;-)

Dr Cylkowski bardzo rzetelnie wykonał zabieg artroskopii. Po zabiegu wykazał duże zainteresowanie. Kontakt z lekarzem bardzo dobry. Nawet późnych godzinach wieczornych po skontaktowaniu się z lekarzem telefonicznie otrzymałam fachową pomoc. Mimo, że nie jestem z Elbląga, warto jest dojeżdżać. Polecam!