lekarz Jarosław Cylkowski

1,8
1,8
1,7
1,6

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nie ma pojęcia o medycynie. Wulgarny i niedostępny, nie słucha co do Niego się mówi. Ktokolwiek wybiera się do tego lekarza to niech się 1000 razy zastanowi. NIE NIE NIE

Witam, zdecydowanie nie polecam tego pseudo lekarza, poszłam z silnym bólem kolana, dotknął i stwierdził że zbiera się płyn, zalecił zastrzyki za 500 zł, poszłam do innego lekarza i również zalecił zastrzyk ale tym razem za 8 zł. Moja teściowa również niestety trafiła do dr Cylkowskiego, miała pękniętą piętę, po 3 tyg noszenia gipsu poszła do kontroli, bez spojrzenia na zdjęcie zalecił jeszcze 3 tyg, po tym czasie gips zdjął na nogę nawet nie spojrzał wystawił skierowanie na rehabilitację bez wpisu pile, a więc dopiero na 8 sierpnia, jak pojechałam żeby wystawił zwolnienie z pracy (bo wcześniej nie miała nip-u przy sobie) to kazał mi najpierw karty poszukać, a jak mu powiedziałam, że jeżeli jest zmęczony po dyżurze to niech nie przychodzi do pracy i w dodatku spóźniony to kazał ochronę na mnie wezwać bo niby zadymę robię, leczenie jeszcze nie jest zakończone ale do tego niekompetentnego lekarza więcej nie pójdziemy! Pozdrawiam.

Dr Jarosław Cylkowski zdecydowanie nie jest lekarzem godnym polecenia ponieważ jako specjalista i traumatolog ortopedii nie wykrył u mojego dziecka poważnej wrodzonej wady - dysplazji biodra. Przy pierwszej wizycie podobno dziecko napięło mięśnie co nie pozwoliło lekarzowi przeprowadzenie badania. Nie wykonał istotnego USG! Zlecił kontrolę za kilka tyg. Wtedy również manualnie badał córkę. Wg Niego wszystko było w porządku. Problem pojawił się gdy dziecko zaczęło chodzić. My rodzice zauważyliśmy wyraźnie, że kuleje a jedna nóżka jest krótsza od drugiej. Podczas trzeciej wizyty w gabinecie dr nie zachował się profesjonalnie. Zbagatelizował ...

Podczas trzeciej wizyty w gabinecie dr nie zachował się profesjonalnie. Zbagatelizował sytuację. Twierdził, że dziecko chodzi poprawnie jak na swój wiek, a nasza wizyta nie jest uzasadniona. Sugerował nawet że dziecko może mieć krzywy kręgosłup.
Dopiero na moje wyraźne żądanie lekarz zlecił rtg!

15 minut po prześwietleniu, gdy lekarz zapoznał się ze zdjęciem usłyszałam-"Operacja! Jak najszybciej"

Takie zachowanie lekarza jest absolutnie niedopuszczalne!!!
Lekarz nie może być opryskliwy, niekompetentny!!!

Obecnie dziecko jest leczone gipsem, który ma założony na pół roku!!! Wcześniej córka miała miesiąc rozwórkę. O operacji nie ma teraz mowy. Jeśli gips nie pomoże bedziemy szykować sie na operację.

Niekompetencja dra sprawiła, że nie możemy w pełni cieszyć się rodzicielstwem. Córka nie może chodzić i wymaga nieustannej opieki.

Gdyby lekarz wykrył wadę podczas pierwszej wizyty najprawdopodobniej skończyłoby sie na 4 tyg leczeniu gipsem...
Gdybyśmy nie dostrzegli nieprawidłowości i nie postawili na swoim mała zostałaby kaleką!!!

nie polecam po zabiegu artroskopi nadal boli kolano a dr mówi że zdrowe ido pracy a inny dr stwierdził że dr nic na artroskopi nic nie zrobił

wulgarny cham i prostak gnój nie lekarz nigdy nikomu nie polecam!!!!!!!!! proponuję doktora Kucińskiego lub Klewickiego

28.05 2013 dr.J. Cylkowski jako lekarz prowadzący w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzał mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra. Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu (zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o tym bardzo dobre i szybki powrót do zdrowia i gdyby nie zalecenia lekarskie, to już po dwuch tygodniach mógłbym poruszać ...

Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu (zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o tym bardzo dobre i szybki powrót do zdrowia i gdyby nie zalecenia lekarskie, to już po dwuch tygodniach mógłbym poruszać się bez kuli, bez jakiegokolwiek bólu, również bardzo miła kontrola i zainteresowanie lekarza przy wizycie kontrolnej.
Przy okazji tej opinii chciałbym złożyć podziękowania całemu zespołowi lekarzy ortopedii Szpitala Zespolonego w Elblągu,
a przedewszystkim Ordynatorowi Kliniki Ortopedii dr. Grzegorzowi Sosnowskiemu za jego duże serce, zrozumienie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezinteresowność jako bardzo dobrego fachowcy i człowieka jak i również miłej atmosferze stwarzanej przez pozostały personel pielęgniarek i całej logistyce, rzadko spotyka się takie podejście do chorego i miłą atmosferę zresztą jaki Ordynator taka klinika, bardzo polecam ten zespół i jeszcze raz za wszystko dziękuję dr.Cylkowskiemu i dr Sosnowskiemu są wspaniali jako fachowcy i ludzie.

Witam, Z powodu bólów kciuka potrzebowałam specjalisty i poszłam do Pana Dr. Przedstawiłam mu swój problem z kciukiem, wysłuchał mnie i powiedział jak On to widzi, wspomniał też że może się to skończyć zabiegiem ale nie poczułam jakiegoś wielkiego nacisku na ten zabieg. Wyszłam zadowolona z wizyty. Można odebrać pierwsze wraże, że od Pana Dr. wieje chłodem i jest trochę zobojętniały (niedostępny) ale po dłuższej rozmowie z Nim jest OK. Dalej chodziłam na wizyty z bolącym kciukiem dostawałam zastrzyki czułam się lepiej (zostałam poinformowana przez Dr. że zastrzyki mogą przynieść tymczasową ulgę), zadawałam masę pytań i dostawałam na nie odpowiedz, było zainteresowanie moim przypadkiem, Dr. był miły i kulturalny.
Moja sprawa jednak skończyła się zabiegiem, bo ból wracał kciuk puchł i się nie zginał. Zabieg odbył się w Pasłęku, spędziłam tam jeden dzień
(zainteresowanie personelu i Pana Dr. przed i po zabiegu było adekwatne do sytuacji). Nie poczułam się pominięta, wręcz przeciwnie jak tylko mnie zobaczył podszedł i porozmawiał ze mną, a sama atmosfera tam była świetna, fajny personel. Spotkałam tam pacjentkę która jest już 2gi raz na zabiegu u Pana Dr. i jest z niego bardzo zadowolona.
Reszta wizyt po zabiegu bz w trakcie jeszcze wyszło coś z moim kręgosłupem to też u Pana Dr. byłam i było naprawdę OK. :))))

Wybitny specjalista od wypisywania zwolnień lekarskich.

Wybitny specjalista od wypisywania zwolnień lekarskich.

Jestem zbulwersowana po dzisiejszej wizycie u tego 'LEKARZA'. Dwa i pół tygodnia temu uderzyłam się w mały palec u nogi,noga boli mnie dalej. Prześwietlam nogę, nie ma złamania, ale noga boli dalej. Idę ze zdjęciem do ortopedy i tu dowiaduję się ( przed oglądnięciem zdjęcia i nogi przez lekarza), że będzie mnie bolało jeszcze dwa tygodnie. Myślę w porządku, zbite ma prawo boleć. W tym momencie lekarz ogląda zdjęcie i każe pokazać nogę. Pokazując nogę wskazuję na mały spuchnięty nadal palec. Ku mojemu zdziwieniu lekarz pyta "a to nie duży paluch?" I tu nasuwa się pytanie czy pan doktor umie czytać zdjęcia? Dalej stwierdzając ,że chcę wyciągnąć odszkodowanie zaleca mi nosić obuwie na twardej podeszwie oraz rehabilitację i tabletki przeciwbólowe. Notabene te same zalecenia dostało troje poprzednich pacjentów z tym, że jedno z nich dostało także skierowanie na operację(ku zdziwieniu pacjenta, ponieważ nie było prześwietlenia a wizyta była z powodu bólu dłoni i nie było to żadne złamanie) Ogólna żenada i brak kompetencji. Z całą stanowczością NIE POLECAM.

Zwykly cham i prostak! Zero jakich kolwiek wyjasnien, olewal moje pytania, kazdy kolejny pacjent wychodzil zdegustowany! Zdecydowanie NIE polecam!