lekarz Jarosław Cylkowski

1,8
1,8
1,7
1,6

Czekałam na wizytę króto, bo dwa tygodnie. Niestety lekarz udaje znachora, a mianowicie wziął moje dotknął moje kolano i stwierdził uszkodzoną łękotkę, choć w opisie chilurgicznym i RTG nawet nie było słowa o łękotce. Od razu zapisał mnie na operację i bez USG, RTG zaposił mnie do szpitala. Oczywiście udałam się do innego ortopedy, który pogratulował mi, że podjełam taka decyzję...NFZ dużo płaci za operacje i to bez wątpienia przemawiało przez tego człowieka, przy lekarzu jedynie się wychował!!!