lekarz Jarosław Hajdo

1,5
1,5
1,6
1,3

Badał mnie w szpitalu. Na moje zapytanie dot. mojej ciąży powiedział, że od tłumaczenia mam lekarza prywatnego, a on na kasę chorych nie będzie mi nic mówił. Robiąc mi USG, nałożył mi sporą ilość żelu na brzuch, po czym nie chciał mi nawet papieru podać, żeby się wytrzeć. Jak wstałam, żeby sięgnąć po papier, który był po jego drugiej stronie, tylko głupio się śmiał. Oczywiście żel spłynął mi po piżamie. Zero szacunku dla drugiego człowieka. Dla mnie ten Pan nie jest lekarzem, a chamem. Dziewczyna z pokoju mówiła, że jak była u niego prywatnie, to powiedział jej, że ma ciąże pozamaciczną, którą trzeba usunąć. Umówił ją już na zabieg. Naszczęście poszła do kogoś innego, który stwierdził, że ciąża rozwija się prawidłowo. Na kogo jesteśmy skazani w tym naszym kaliskim szpitalu?

Trzy lata temu namówił mnie na zabieg laserem za jedyne 1200 zł, którego jak się później okazało wcale nie potrzebowałam bo cytologia wyszła drugiego stopnia. Wspaniały specjalista ;)

Odnoszę wrażenie że pan doktor wyszukuje schorzenia tylko po to by leczyć je laserem i zgarnąć 1200 złotych. Dałam się namówić na taki zabieg dwa lata temu a obecnie stan jest jeszcze gorszy.

W szpitalu badał mnie ten lekarz. Badanie w poniedziałek, następne w czwartek tego samego tygodnia. Dziecko miało całkiem inne wymiary, no ważyło prawie 500g mniej... Koleżance wymiary podawał po wcześniejszym zapytaniu się ktory to tydzień bez przykładaia głowicy... "Niesamowity specjalista" :)

Lekarz,który liczy na kasę. Byłam na NFZ i prywatnie. Na NFZ wyciągał mi wkładkę bo była nie dopasowana do mojej antykoncepcji, a prywatnie mi ją wyciągnął za 150 złotych i kazał założyć taką samą. W ogóle nie pamiętał mnie z wizyty na NFZ mimo, że upłynęły tylko 4 dni do wizyty prywatnej. Od początku musiałam opowiadać całą swoją historię i skasował tylko 300 zł jeszcze za USG i cytologię.

Oj nie polecam! Pan doktor wyszukał u mnie choroby których nie mam, powychwalał się jakim jest wspaniałym specjalistą i krytykował swoich kolegów po fachu, zresztą prawdziwych specjalistów w swojej dziedzinie. Prawie mnie zwyzywał że leczę się u "nie wiadomo kogo" (tzn. w jednej ze znanych klinik leczenia niepłodności) i "ostrzegł" że jak chce mieć dzieci to mam leczyć sie u niego bo on ma w tej dziedzinie najlepsze wyniki w kraju.

Zdecydowanie się zgadzam z poprzednimi wpisami!!! Też chciał mnei leczyć na coś, czego inny lekarz absolutnie nie potwierdził!!!

Kompetentna osoba,wyczerpujące informacje,bez naciągania:) super

Kompetentna osoba,wyczerpujące informacje,bez naciągania:)
super

Zdecydowanie nie polecam,zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam,zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z wcześniejszymi wpismi - arogancja to pierwsza cecha jaką można określić tego lekarza. Dodatkowo, ponieważ dysponuje jakimś specjalistycznym sprzętem, wszystkie pacjentki próbuje naciągać na leczenie chorób, których nie mają!!!! W dodatku za chorrrendalne pieniądze!!!