lekarz Jarosław Hajdo

1,5
1,5
1,6
1,3

Czy można wiele wymagać od lekarza, który ma fatalny charakter? Jeśli panie to pociesza,Pan Hajdo tak samo bezczelny jest dla pacjentek, jak dla młodszych koleżanek po fachu, więc nie oczekujcie cudów! kiedy przez jakiś czas miałam okazje pracować z nim na Oddziale , zainteresowało go jedynie to, że siedziałam cicho z boku na kanapie, bo przeszkadzało mu pewnie, że zajmuję mu gabinet, ale w ogóle nie przyszło mu do głowy, że młodsza koleżanka też chciałaby się czegoś nauczuć, a nie być wypędzana, bo przeszkadza. Jest egoistą i snobem; nie pamięta wół jak cielęciem był...

Podczas pobytu w szpitalu na oddziale patologii ciąży w czasie badania lekarskiego był nieuprzejmy i arogancki! Kiedy go zapytałam żeby mi coś dokładniej wyjaśnił bo miałam problem z donoszeniem ciąży wręcz się prawie obraził i stwierdził że nie mam do niego zaufania!Działa stresująco na pacjentki, a chyba powinno być odwrotnie!

nie polecam... bardzo nie polecam... lekarz jest niekompetentny, nie liczy sie z pacjentka i chce wyciagnac od ludzi jak najwiecej pieniedzy za wymyslone choroby

Znalazł mi chorobę, której nie miałam,w dodatku suilnie starał się ją leczyć za duże pieniądze. Inny ginekolog nie znalazł nic w badaniu.